Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Respawn, Apex Legends Mobile çıkış tarihini 17 Mayıs olarak duyurdu.
Görsel 4: Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Apex Legends geliştiricisi Respawn Entertainment kısa bir süre önce oyunun mobil versiyonunu mayıs ayında yayınlayacaklarını duyurmuştu.

Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi

Respawn Entertainment yapmış olduğu duyuruda Apex Legends Mobile çıkış tarihini 17 Mayıs 2022 olarak açıkladı. Bu tarihte oyun, Apex oyuncularının beğenilerine sunulacak.

Duyuruyu bir tanıtım videosuyla twitter üzerinden yapan Respawn Entertainment, henüz bir oynanış görüntüsü sunmasa da mobil versiyon ile beraber gelecek yeni oynanabilir karakter ile ilgili ipuçları paylaştı.

Bu durum sürpriz olmadı tabii ki. Respawn Entertainment önceden, mobil oyunculara özel birtakım etkinlikler, haritalar, karakterler getireceğini söylemişti. Gösterilen bu yeni karakter önümüzdeki hafta mobil oyunun yayınlanışıyla beraber çıkarsa Respawn ilk defa bu kadar kısa sürede iki yeni karakter çıkarmış olacak.

Her ne kadar oyun 17 Mayıs’a kadar çıkmayacak olsa bile Respawn Entertainment ön kayıt yaptıranlara oyun içi ödüllerden faydalanma şansı sunuyor. Ön kayıt sayısı 15 milyona ulaşırsa tüm oyunculara Apex Legends Mobile logosunun holospreyi verilecek. Eğer ki ön kayıt sayısı 25 milyona ulaşır ise Pathfinder karakterinin “epic” seviyede karakter görünümünü bütün oyunculara sunacak. Bu ödül işinin sonunun gelip gelmeyeceğini sanırım önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Apex Legends Mobile, 17 Mayıs’ta iOS ve Android marketlerde ulaşılabilir olacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Xbox Game Pass Mayıs 2022

Xbox Game Pass Mayıs 2022 Oyunları

Sonraki İçerik
Görsel 5: Dead Space Remake Çıkış Tarihi Belli Oldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dead Space Remake Çıkış Tarihi Belli Oldu

Alakalı İçerikler
""