Fall Guys Oynaması Ücretsiz Oluyor

Avatar photo
Takip Et
Mediatonic, battle royale oyunu Fall Guys’ın ücretsiz olacağı, Xbox ve Switch’e geleceği tarihi duyurdu.
Görsel 4: Fall Guys Oynaması Ücretsiz Oluyor - Rehber - Oyun Dijital

Oyunun geliştiricisi Mediatonic bugün yapmış olduğu açıklamada, 2020’de piyasaya sürülen battle royale oyunu Fall Guys: Ultimate Knockout’un haziran ayından itibaren ücretsiz olarak oynanabileceğini duyurdu.

Oyunun tüm sürümleri, kısa süre önce Mediatonic’i satın alan Epic Games’in çevrimiçi hizmetlerini kullanarak çapraz oynamayı ve çapraz ilerlemeyi destekleyecek. Oyunun Switch ve Xbox sürümlerinin normal şartlarda 2021 yazında çıkması bekleniyordu, ancak bu sürümler ertlendi, böylece Mediatonic oyuna çapraz oyun özelliklerini ekleyebildi.

Görsel 5: Fall Guys Oynaması Ücretsiz Oluyor - Rehber - Oyun Dijital

Fall Guys ne zaman ücretsiz olacak?

Ayrıca Fall Guys’ın uzun zamandır beklenen Xbox ve Nintendo Switch sürümleri de oyunun ücretsiz olacağı 21 Haziran 2022 tarihinde piyasaya sürülecek.

Fall Guys’ın yeni sezonu Free For All ile birlikte; yeni görevler ve ödüller, etkinlikler ve haritalar, “oyunun ilerleme sistemindeki büyük değişiklikler” ve yeni oyun içi para birimi “Show-Bucks” oyuna eklenecek. Oyuncular, “Show-Bucks”‘larıyla battle pass sahibi olabilecekler, ancak battle pass’de aynı zamanda ücretsiz bir bölüm de yer alacak.

Oyunu daha önceden satın alan oyuncular ise Free For All sezonunun battle pass’ine ve ücretsiz kozmetikler içeren Legacy Pack’e ücretsiz sahip olacaklar.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Dead Space Remake Çıkış Tarihi Belli Oldu - Rehber - Oyun Dijital

Dead Space Remake Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sonraki İçerik
Görsel 7: Rise Online Oynayarak Nasıl Para Kazanılır? - Rehber - Oyun Dijital

Rise Online Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Alakalı İçerikler
""