Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Cyberpunk 2077 için Resmi Mod Aracı Çıktı

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Cyberpunk 2077 için Resmi Mod Aracı Çıktı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Cyberpunk 2077 oyununun geliştiricisi CD Projekt Red, oyunculara distopik RPG oyununu istedikleri gibi şekillendirmesi için bir modlama aracı çıkardı.

Piyasaya sürüldüğünden beri Cyberpunk 2077 için oyunu 3. şahıs kamerasından oynamanıza olanak sağlayacak gibi birçok üçüncü parti mod yayınlanmıştı. Artık resmi modlama aracı ile birlikte, özel görev içeriği, materyal değişiklikleri ve daha fazlası için imkan sağlamış oldu. CD Projekt Red yetkilileri modlama aracının oyun ile birlikte güncelleneceğini, yani mod uyumluğunun sürümler arası fark etmeyeceğini açıkladı.

Cyberpunk 2077’nin hatalı çıkışından sonra size toparlayabilecek mi?

Bu araç aynı zamanda Cyberpunk 2077’nin gerekli kararlılık ve performans sorunlarının bazılarını ele alan bir yamanın ardından geliyor. 1.1 sürümü çoğu oyuncuya yardımcı olsa da, bir hata sonucu ana hikaye ilerlemenizi durdurabilecek yeni bir hata ortaya çıkardı. CD Projekt Red bunun farkında ve yeni bir yamaya kadar düzeltecek geçici bir çözüm sağladı.

Sürüm 1.1, önümüzdeki birkaç ay içerisinde Cyberpunk 2077’nin alacağı güncellemelerin ilki ve bir sonraki yamanın Şubat ayında yayınlanması bekleniyor. CD Projekt Red, ücretsiz DLC’nin geliştirilmesine başlamadan önce oyunun mevcut sorunlarını çözeceğini vaat ederek, oyunun hatalı çıkışı ile ilgili bir özür videosunda yeni yol haritasını duyurdu. Cyberpunk 2077 için PS5 ve Xbox Series X | S yamalarının 2021 sonlarında çıkması bekleniyor fakat oyun PSN üzerinden kaldırıldıktan sonra tekrar eklenmedi.

Daha fazla oyun haberleri ve incelemeler için Pilli Oyun’da kalın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: VALORANT Sunucuları Çöktü Mü? VALORANT Sunucu Durumu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT Sunucuları Çöktü Mü? VALORANT Sunucu Durumu

Sonraki İçerik
Görsel 6: Sea of Thieves'in Arena Modundan Takımlar Arası Sesli ve Yazılı Sohbet Kaldırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sea of Thieves’in Arena Modundan Takımlar Arası Sesli ve Yazılı Sohbet Kaldırıldı

Alakalı İçerikler
""