Far Cry 3 Ubisoft Connect’te Ücretsiz

Takip Et
Far Cry serisinini efsane oyunu Far Cry 3, çıkışının 9 yıl ardından Ubisoft Connect’te ücretsiz veriliyor.
Görsel 4: Far Cry 3 Ubisoft Connect'te Ücretsiz - Rehber - Oyun Dijital

Far Cry 3 neredeyse dokuz yıl önce çıktı, bu yüzden muhtemelen şimdiye kadar oynamışsınızdır. Yine de yapmadıysanız iyi haber. Far Cry 3, Ubisoft’un web sitesinde bedavaya dağıtılıyor. Oyunu almak için şu andan itibaren 11 Eylül’e kadar vaktiniz var.

Far Cry 3’ün ücretsiz kopyasını almak için buradaki bağlantıya tıklamanız ve ardından Ubisoft Connect hesabınızla oturum açmanız yeterli. Son olarak, sayfanın altındaki küçük düğmeyi tıkladığınızda kitaplığınıza hemen eklenecektir. Bu, oyunun sadece standart versiyonu, bu yüzden ekstra kostümler aramaya gitmeyin. 2018’de oyunun bir yeniden yapımı olduğunu hatırlayabilirsiniz, ancak bu sadece konsollar içindi. Ubisoft oyunlarını geleceğe hazır hale getirmeyi sevdiğinden, oyunun PC versiyonu dokuz yıl sonra bile hala çok talep görüyor.

Far Cry 3, Ubisoft Connect’te ücretsiz, ancak hızlı hareket edin.

Far Cry 3, seri söz konusu olduğunda oldukça önemli. Orijinal Far Cry, Crytek tarafından geliştirildi, ancak geliştirici devam etti ve devam oyunlarını şirket içinde geliştirmek için Ubisoft’a bıraktı. Far Cry 2, ne kadar buggy ve tekrarlayıcı olmasına rağmen bugün hala iyi kabul ediliyor. Ama serideki başka hangi oyun düzenli olarak sıtma ilacı almanızı sağlıyor ve kalıcı olarak ölebilecek müttefikleri var ? Far Cry 3’ü takip eden oyunlar, bu formüle çok yakın kaldı, bu nedenle sonraki oyunlar o kadar da farklı değil, bu da onu başlamak için tamamen kabul edilebilir bir yer haline getiriyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: VCT Game Changers EMEA 27 Eylül'de Başlıyor - Rehber - Oyun Dijital

VCT Game Changers EMEA 27 Eylül’de Başlıyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Discord Nitro ve Takviye Fiyatları Düşüyor - Rehber - Oyun Dijital

Discord Nitro ve Takviye Fiyatları Düşüyor

Alakalı İçerikler
""