Sea of Thieves’in Arena Modundan Takımlar Arası Sesli ve Yazılı Sohbet Kaldırıldı

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Sea of Thieves'in Arena Modundan Takımlar Arası Sesli ve Yazılı Sohbet Kaldırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Geliştirici ekip yaptığı açıklamada artık Sea of Thieves‘de Arena modunda takımlar arası sesli ve yazılı sohbetin toxiclik sebebiyle kaldırıldığını söyledi. Bu değişiklik Arena modunun “Sea Dog Tavern” isimli bölümünde geçerli olacak.

Değişiklik, yarın Sea of Thieves birinci sezonunun tanıtımıyla gelecek ve Arena modunda daha farklı bir değişiklik olmayacak. Görünüşe göre oyuncular, PvP odaklı Arena modunda, oldukça aktif bir PvP topluluğuna sahip olan ana Macera moduna göre diğer oyunculara karşı çok daha acımasız.

Yapılan duyuruda geliştirici ekip, şaşırtıcı bir istatistik paylaştı: “Bir ay içinde, destek ekibimize gelen raporların yarısından fazlası Arena’dan geliyor, ancak Arena modu, Sea of Thieves‘in oynanma süresinin yaklaşık %3’ünü oluşturuyor.”

Görsel 5: Sea of Thieves'in Arena Modundan Takımlar Arası Sesli ve Yazılı Sohbet Kaldırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Daha önce Sea Of Thieves’de bir toxic ile karşılaştınız mı?

Arena modunun “daha yakın” bir deneyim haline getirmek için tasarlandığını ve başlangıç için iyi bir yer olduğunu söylüyor. Takımlar arası iletişim kurmak için oyun içinde bulunan sohbet çarkında bulunan emote ve önceden hazırlanmış metinler hala kullanılabilir olacak ve elbette takım içi sesli ve yazılı sohbetler kaldırılmayacak.

Sea of Thieves‘in ilk sezonu, arada daha küçük aylık güncellemelerle birlikte daha büyük, üç aylık güncellemelerle yeni bir dönemi başlatacak. Birinci sezonda yeni bir ilerleme sistemi, bir savaş geçişi, yeni ödüller ve daha fazlası var.

Daha fazla oyun haberleri ve incelemeler için Pilli Oyun’da kalın.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Cyberpunk 2077 için Resmi Mod Aracı Çıktı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Cyberpunk 2077 için Resmi Mod Aracı Çıktı

Sonraki İçerik
Görsel 7: PS Plus Şubat 2021 Oyunları Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

PS Plus Şubat 2021 Oyunları Açıklandı

Alakalı İçerikler
""