Crysis 2 Remastered Eylül Ayında Çıkabilir

Avatar photo
Takip Et
Crytek yaptığı paylaşımlarla Crysis 2 Remaster’ın yolda olduğunu işaret etti.

Geçen yıl piyasaya sürülen Crysis Remastered’in hemen ardından, Crysis 2 Remastered da çıkış yapacak gibi görünüyor. Geliştirici Crytek Twitter’dan Crysis 2 Remastered’ın geliştirildiğini ima edecek bir tweet paylaştı.

20 Mayıs’ta gönderilen ilk tweetde, Crysis 2’deki bir repliğe atıfta bulunarak “Bana Prophet derlerdi.” yazıyor. Ardından atılan tweetde, bazı göz emojileri ve Crysis 2’nin görevlerinden birinin ekran görüntüsü bulunuyor. Bu yıl, Mart 2011’de ilk kez piyasaya sürülen Crysis serisinin ikinci oyunun 10. yılına denk geliyor. Sadece bu paylaşımlara göre ilerlediğimizden dolayı, potansiyel Crysis 2 Remastered’in neye benzeyeceğini bilmiyoruz, ancak Crysis Remastered ile aynı şeyi beklemek muhtemelen tutarlı olacaktır.

Crytek, Crysis 2 Remastered’ın geliştirildiğini ima eden paylaşımlar yaptı.

Bu remastered sürümünün; DLSS, ışın izleme, modern donanım desteği gibi şeylerin bizi beklediği ve genel olarak her şeyin iyileştirildiği ve rötuşlandığı anlamına gelir. Oyun piyasaya sürüldüğü zaman, grafik teknolojilerindeki en ileri noktayı temsil ediyordu ve oyunlar hala oldukça iyi görünüyorlar. Crysis 2, oyun motoru olarak CryEngine 3’ü kullandı ve öncekilerden daha basit görev yapısını tercih etti. İlk oyunun yenilenmiş sürümü Crysis Remastered’ın geçen yıl Eylül ayında piyasaya sürüldüğünü gördük. Crysis 2 Remastered’ın da Eylül ayında çıkış yapacağını tahmin etmek, şaşırtıcı olmaz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Twitch Hot Tub Yayınları İçin Özel Kategori Açtı

Sonraki İçerik

Valorant Türkiye’nin Rüya Takımı: Blaze Esports

Alakalı İçerikler
""