Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Valorant Türkiye’nin Rüya Takımı: Blaze Esports

Avatar photo
Takip Et
Blaze Esports, kurduğu Valorant kadrosuyla dikkatleri üzerine topladı.

Rocket League, PUBG, PUBG Mobile, CS:GO, FIFA, NBA2K gibi oyunlarda aktif bir şekilde yer alan Blaze Esports, Valorant sahnesine giriş yaptı.

Blaze Esports yaptığı transferler ile sadece Valorant Türkiye’de isim yapmış oyuncuları değil Avrupa sahnesinde de boy gösteren oyuncu Melih “pAura” Karaduran’ı da ekibine kattı. pAura ile birlikte takımı tamamlayan organizasyon, VALORANT sahnesinde mücadele etmeye hazır.

Blaze Esports Valorant kadrosunda kimler var?

  • Baran “Izzy” Yılmaz
  • Eren “Brave” Kasırga
  • Mehmet “Turko” Özen
  • Batuhan “russ” Malgaç
  • Melih “pAura” Karaduran

Takım kaptanı olan Melih “pAura” Karaduran, 2 gün önce attığı tweet ile takımın ilk hedefinin Berlin’de düzenlenecek olan sıradaki VCT turnuvası olduğunu belirtti. Dünya’nın en iyi takımlarının mücadele edeceği turnuva Berlin’de düzenlenecek.

Takım menajeri Blaze Esports Valorant takımı hakkında açıklamalarda bulundu.

Organizasyonun VALORANT sahnesine giriş yapmasının ardından Blaze Esports’un menajeri Atahan Dikmen, gelişmeler hakkında Twitter üzerinden bir açıklama yayınladı.

Herkese selamlar,

Bugün uzun uğraşlar sonucu Valorant takımımızın tamamını duyurmuş olduk. Bunun gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum tabi ki bu süreç ile ilgili bir şeyler yazmam gerekiyor.

Öncelikle beni uzun süredir tanıyan insanlar geçen yaz taraftarımıza verdiğim sözü hatırlarlar, bana güvenin en güzel kadrolardan birini kuracağım sözünü defalarca deklare etmiştim. Sözümü tutmanın gururunu yaşıyorum ve bu sözün tutulmasında benimle birlikte gecesini gündüzünü ayıran kulüp başkanımız Bora Koçyiğit’e teşekkür ederim.

Yine bu süreçte bana yardımcı olup desteğini asla esirgemeyen ekibimin değerli isimleri Çiğdem Türk ve Kutay Çerioğluna, arka tarafta işleri bizim için kolaylaştıran Nisa Nur Gürgen ve Onur Güngör’e teşekkür ederim.

Bilinmesini isterim ki transfer çalışmaları çok profesyonelce yürütülmüştür bunu etkileşime girdiğimiz kulüpler tarafından da doğrulatabilirsiniz. Oyuncuların hepsiyle görüşmeden önce kulüplerinden izin alınıp, oyuncu ile anlaşılması durumunda ise kulüpleri ile pazarlık yapılmıştır.
Çok kıymetli kulüp yöneticileri ile etkileşime girme ve tanışma şansımız oldu Kafalar tarafından Sina Aydın’a, BBL tarafından Okan Demirel ve Şükrü Şentürk’e, Oxygen yönetimine ve Heretics yönetimlerine ve Prodigy ajansına bu süreci güzel yönettikleri için teşekkür ediyorum.

Evet artık Valorant sahnesine biz de geldik, transfer süreçlerinde oluşan bu güzel etkileşim umuyorum sahada da kıran kırana ama dostça bir mücadele ile devam edecektir

Blaze taraftarına sesleniyorum yeni kadromuz hayırlı olsun,

Güçlü kadronun önemli sorumluluklar getirdiğini defalarca tecrübe etmiş bulunuyoruz diğer içinde bulunduğumuz oyunlardan. İster istemez bizi destekleyen kadar desteklemeyen insanlar da bulunacaktır lütfen destek konusu toxicliğe bürünmesin. Yeni girdiğimiz Valorant tarafına böyle anılmayı sizler kadar biz de istemeyiz. Bizler yönetim olarak sorumluluklarımızın farkındayız, taraftarımızdan da destek istiyoruz.

Yönetimimizle, oyuncularımızla, taraftarımızla ve değerli rakiplerimizle beraber Türk sahnesini en yukarı taşımak dileğiyle

Atahan ‘Mr_Kane’ Dikmen
Blaze GM

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Crysis 2 Remastered Eylül Ayında Çıkabilir

Sonraki İçerik

League of Legends 2021 Dünya Şampiyonası Çin’de Yapılacak

Alakalı İçerikler
""