Fortnite’a Güdümlü Tabanca Eklendi

Avatar photo
Takip Et
Popüler battle royale oyunu Fortnite’a görüş açınız içindeki rakiplerinize kitlenebilen “Güdümlü Tabanca” eklendi.
Görsel 4: Fortnite'a Güdümlü Tabanca Eklendi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Fortnite’a sunucu tarafında gelen yeni bir güncellemeyle oyunun loot havuzuna yepyeni bir ‘güdümlü tabanca’ eklendi. Adından da anlaşılacağı gibi, bu yeni silah hedeflerinize otomatik olarak kilitlenecek ve size pratikte bir çeşit aimbot verecek… tabii ki gerçek hile olmadan.

Yeni tabanca yer lootlarından, sandıklardan, dronlardan ya da balık tutarak elde edilebilecek. Ayrıca tabancanın yalnızca nadir versiyonu (mavi) bulanacak yani yaygın (yeşil), destansı (mor) veya efsanevi versiyonları (sarı) bulunmayacak. Sızıntıyı yapan HYPEX’e göre; “Güdümlü Tabanca”‘nın şarjöründe 12 mermi yer alacak, mermi başına 20 hasar verecek, 1,8 saniyelik yeniden yükleme süresine ve 15 atış hızına sahip olacak.

Hedefinize otomatik olarak kilitlenen bir tabanca kulağa kesinlikle aşırı güçlü gelse de tam olarak o şekilde değil. Tabancanın aşağıdaki resmi fragmanında görüldüğü gibi, oyuncuların hala bir düşmanın çevresine nişan almaları gerekiyor.

Yeni güdümlü tabancanın tüm istatistikleriyle ilgileniyorsanız, FNAssist silahın tam bir dökümünü yayınladı ve biz de aşağıya ekledik:

  • Hasar: 20
  • Kafadan Vuruş Hasarı: 25
  • Şarjör Kapasitesi: 12
  • Atış Hızı: 15
  • Yeniden Doldurma Süresi: 1,76 saniye

Bu yeni silahın Fortnite metasına nasıl uyum sağlayacağı henüz belli değil çünkü silah yeni eklendi. Bununla birlikte, birçok hayran, düşmanlarınıza kilitlenen bir tabanca düşüncesiyle şimdiden şaşırmış durumda; bir kullanıcı “artık aimbot’a sahip olabilirim ve yasaklanmayabilirim” derken, bir diğeri “Bir dakika, bir şarjörde potansiyel 240 hasar mı? Bunun iyi olduğunu kim düşündü?” dedi.

Yeni güdümlü tabancayı kendiniz test etmek istiyorsanız, Fortnite’ın Battle Royale modunu oynayabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: The Lord of the Rings Gollum Sistem Gereksinimleri - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

The Lord of the Rings Gollum Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: Nvidia RTX 4070 Üretimi, Düşük Satışlardan Dolayı Azaltılacak - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Nvidia RTX 4070 Üretimi, Düşük Satışlardan Dolayı Azaltılacak

Alakalı İçerikler
""