Control 2 Kısa Zamanda Gelmeyecek Ama Spin-Off Yolda

Takip Et
Control 2 serisinin geliştiricisi Remedy Entertainment, spin-off oyunu Condor üzerinde çalışıyor.

Remedy’nin en yeni oyunu Control, 2019’da hem oyunculardan hem de eleştirmenlerden büyük beğeni topladı ve o zamandan beri tüm hayranlar bir devam haberini sabırsızlıkla bekliyor. Remedy, Control 2’nin gerçekten üretimde olduğunu ancak henüz çok erken olduğunu ve ilk olarak çok oyunculu spin-off’un çıkacağını açıkladı.

Control, Remedy için son derece başarılı oldu, bugüne kadar 2 milyondan fazla kopya sattı ve Remedy yaratıcı yönetmeni Sam Lake, Alan Wake ve Control’ün aynı evrende geçtiğini doğrularken, Ağustos 2020’de yeni bir oyunun yolda olduğunu söyledi.

Control 2 erken fikir aşamasında, o yüzden spin-off oyununu bekleyebiliriz.

Stüdyonun en son mali raporunda Remedy, “Condor” olarak adlandırılan çok oyunculu bir spin-off ile birlikte, geliştiricinin “gelecekteki, daha büyük bütçeli bir Kontrol oyunu için erken fikir aşamasında” olduğunu belirtiyor. Ne yazık ki, Control 2 çok uzakta gibi görünüyor, bu yüzden Jesse Faden’ın hayranları bir sonraki macerasını biraz bekleyebilir.

Remedy’nin “Control dünyasında geçen” ve “4 oyunculu co-op bir PvE oyunu” olduğunu söylediği Condor için aynı şey söylenemez. Remedy, bir kez daha bu başlıkta 505 Games ile ortaklık kuruyor ve Control’ü desteklemenin yanı sıra onu geliştiriyor.

Alan Wake’ten bahsetmişken Remedy, Epic Games ile üçlü A oyun projesinin “tam üretime” girdiğini de doğruladı – ki bunun Alan Wake 2 olduğu yönünde kuvvetli söylentiler var.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Fire Flux ve Oxygen EMEA Elemelerine Veda Etti

Sonraki İçerik

Wonder Woman Fortnite’a Geliyor

Alakalı İçerikler