Yeni Epic Store Oyunları Bu Hafta Duyurulacak

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Yeni Epic Store Oyunları Bu Hafta Duyurulacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Epic Games, özel oyun anlaşmalarında yavaşlıyor gibi görünse de, geçen hafta bunun devam ettiğini bize göstermiş oldu. Önümüzdeki iki yıl içinde daha fazla Epic Store’a özel oyun çıkacağını açıkladı. Bu haftadan sonra bazılarını görebileceğiz.

Bugün yapılan açıklamaya göre, Epic Games Store Bahar Vitrini bu 11 Şubat günü TSİ 22.00‘da Twitch üzerinden canlı yayınlanacak ve “bu yıl Epic Store’da yayınlanacak bazı oyunlar” hakkında bilgi verecekler.

Yapılan açıklamada özel oyunlar ile ilgili hiçbir ifade bulunmuyor, ancak geçen hafta yapılan duyuru göz önüne alındığında, Perşembe günü sergilenen oyunların bazılarının en azından 1 yıl boyunca Epic Store’a özel kalacaklarını varsaymak hiç de yersiz olmaz. (Veya bazı durumlarda, Epic Store ve Microsoft Store gibi başka bir mağazayla sınırlı olabilirler, özel oyun tanımı aslında ‘Steam’de değil’ anlamına gelecek gibi gözüküyor.)

Epic Games Spring Showcase

Yapılan etkinlik ile birlikte Epic Store‘da bulunan çoğu oyun indirime girecek!

Epic Store Bahar Vitrinine çoğu oyunun indirimi de eşlik edecek, yapılan açıklamada bazı oyunların indirim yüzdesi ile birlikte bahsedildi. Bu oyunlar:

  • Star Wars: Squadrons – %40 indirim
  • Snowrunner – %40’a varan indirim
  • Assassin’s Creed Valhalla – %20’ye varan indirim
  • Hades – %20 indirim
  • Cyberpunk 2077 – %10 indirim

Epic’in yeni yayıncılık bölümünü duyurmasının ardından bir yıldan az bir süre geçti, bu yüzden bu konuda büyük bir haber beklemek için biraz erken, ancak bu vitrin sırasında gösterilme ihtimali az da olsa bulunuyor. Epic, geçen yıl Remedy Entertainment (Alan Wake ve Control’ün geliştiricisi), Playdead (Limbo ve Inside’ın geliştiricisi) ve genDesign’dan (The Last Guardian’ın geliştiricisi) yeni oyunları finanse ettiklerini duyurmuştu.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Forza Horizon 4 Mart Ayında Steam'e Çıkıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Forza Horizon 4 Mart Ayında Steam’e Çıkıyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: GeForce Now Türkiye Fiyatları ve Tarihi Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

GeForce Now Türkiye Fiyatları ve Tarihi Açıklandı

Alakalı İçerikler
""