Fire Flux ve Oxygen EMEA Elemelerine Veda Etti

Avatar photo
Takip Et
Fire Flux Esports, Oxygen Esports ve FPX, VCT Aşama 3: EMEA Elemelerine veda etti.

VALORANT Champions Tour Aşama 3: EMEA Elemelerinin 4. gününde Berlin yolundan elenen Türk takımı sayısı 2’ye ulaştı.

Dün sunucu sorunları nedeniyle gecikmeli olarak oynanan maçların ardından; Oxygen Esports, G2 Esports ile yaptığı mücadele de ilk harita Icebox’u 13-2, Breeze’i ise 14-12 mağlup olarak VCT Aşama 3: EMEA Challengers’a katılma şansını kaybetti. Bugün; Guild ile karşılaşan Fire Flux Esports, ilk harita Split’i 13-6 ikinci harita Ascent’i 13-0 mağlup olarak onlar da VCT Aşama 3: EMEA Challengers’a katılma şansını kaybetti.

Supermassive Blaze, FPX’i VCT Aşama 3: EMEA Elemelerinden eledi.

Elemelerde kalan tek Türk takımı olan Supermassive Blaze ekibi çıktıkları yolda başarılı olarak ilerlemeye devam ediyor. Elemelerdeki ilk maçı olan FunPlus Phoenix ile karşılaşmalarını Ascent haritasını 13-6, Split haritasını 13-10 kazanarak harita kaybetmeden ve uzatmaya gitmeden temiz bir şekilde kazandı. Umarız ki SMB Berlin’e katılmaya hak kazanarak Türkiye’yi başlarıyla temsil eder.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Türk CSGO Rüya Takımı Kuruldu: Eternal Fire

Sonraki İçerik

Control 2 Kısa Zamanda Gelmeyecek Ama Spin-Off Yolda

Alakalı İçerikler
""