Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Battlefield 2042 Kasım Ayına Ertelendi

Takip Et
Battlefield 2042 için Ekim ayında planlanan lansmanın, Kasım ayına ertelendiği açıklandı.
Görsel 4: Battlefield 2042 Kasım Ayına Ertelendi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Battlefield 2042 de pandemiden etkilendi ve lansamana çok kısa bir süre varken ertelendiği açıklandı.

Duyuru, dün gece resmi Battlefield Twitter hesabına gönderildi. “Küresel salgın sırasında yeni Battlefield’ı yapmak, geliştirme ekiplerimiz için hazırlıklı olunamayan zorluklar yarattı. Oyunun büyüklüğü göz önüne alındığında, lansmana yaklaşırken ekiplerimizin stüdyolarımıza geri döneceğini umut etmiştik. Devam eden koşullar, bu dönüşün güvenli bir şekilde olmasına izin vermiyor ve ekiplerin evden yaptığı tüm sıkı çalışma ile, oyuncularımız için, Battlefield 2042 vizyonunu yerine getirmek için fazladan zaman ayırmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.”

DICE genel müdürü Oskar Gabrielson’dan yapılan açıklamada, bu ayın sonunda Battlefield 2042’nin açık beta sürümü hakkında daha fazla güncelleme vaat ederek kapandı. “Oyuna olan coşku çok ilham vericiydi. Ortaya koyduğumuz oyuna inanıyoruz ve deneyime son rötuşları yaparken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.”

Battlefield 2042 ilk olarak Haziran ayında duyuruldu ve yeni nesil konsollarda 128 oyuncu maçı vaat ediyor. Ayrıca, oyuncuların önceki Battlefield oyunlarından bileşenleri kullanarak özel oyun türleri oluşturmasına olanak tanıyan bir Battlefield Portal modu da içerecek.

Daha fazla gecikme olmayacağını varsayarsak, Battlefield 2042 şimdi 19 Kasım’da çıkacak. Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC’ye gelecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Dying Light 2 Stay Human 2022 Başına Ertelendi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dying Light 2 Stay Human 2022 Başına Ertelendi

Sonraki İçerik
Görsel 6: BBL Esports Koç Kadrosu için 3 Kişiyle Anlaştı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

BBL Esports Koç Kadrosu için 3 Kişiyle Anlaştı

Alakalı İçerikler
""