Lost Ark Önümüzdeki Seneye Ertelendi

Takip Et
Amazon’un MMO oyunu Lost Ark seneye ertelendi, Kasım ayında kapalı betaya çıkacak.
Görsel 4: Lost Ark Önümüzdeki Seneye Ertelendi - Rehber - Oyun Dijital

Amazon Games ve Smilegate RPG tarafından yerelleştirilen, oynaması ücretsiz bir Kore MMO’su olan Lost Ark’ın daha önce sonbaharda batıya çıkması planlanıyordu. Haziran ayında kapalı bir teknik alfanın ardından, piyasaya sürülmesi gelecek yılın başlarına ertelendi.

Resmi duyuruya göre hem alfadan gelen geri bildirimlere, hem de Lost Ark’ın Kore versiyonunda yapılan son güncellemelere dayalı değişiklikleri dahil etmek ve “Bunu doğru yapmak, zaman ayırmak ve aynı zamanda bizlerin bakımını üstlenmemizi sağlamak için beklenenden daha fazla zaman alacak.”

Lost Ark, ekrana yığınla düşman fırlatan ve ardından Liberace’nin “biraz fazla” olarak adlandıracağı kıyafetler içindeyken onları abartılı büyüler ve saldırılarla alt etmenize izin veren muhteşem görünümlü bir Diablo klonu. Bu fragmandaki, yerden ejderhaları çağırmaktan bir saat mekanizması ile etrafta dolaşmaya kadar saçma sapan karakterlerden bazılarına göz atın. Aynı zamanda aşklar, yelkencilik ve tabii ki balık tutma da var.

Kurucu Paketi satın alan herkes için 4 Kasım-9 Kasım tarihleri ​​arasında kapalı beta sürecek. Smilegate, resmi forumlar ve Ekim ayında açılan bir Discord kanalı ile ilerleme hakkında aylık güncellemeler sağlayacağını söyledi.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Microsoft Windows 11 Çıkış Tarihini Duyurdu

Sonraki İçerik
Görsel 5: Crysis Remastered Trilogy Geliyor - Rehber - Oyun Dijital

Crysis Remastered Trilogy Geliyor

Alakalı İçerikler
""