Dying Light 2 Stay Human 2022 Başına Ertelendi

Takip Et
Gamescom’da fragmanları yayınlanan hayatta kalma oyunu Dying Light 2 Stay Human, ertelenenler kervanına katıldı.
Görsel 4: Dying Light 2 Stay Human 2022 Başına Ertelendi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Dying Light 2 Stay Human, 2015’te fantastik bir açık dünya, zombi öldürme deneyimi olarak gördüğümüz ilk oyundan bir adım önde olacak. Serinin ikinci oyunu Gamescom’da çok sayıda oyun fragmanı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Ne yazık ki, pandemi döneminin bize sık sık gösterdiği gecikmeler ve ertelemeler Dying Light 2 Stay Human’ı da vurdu. Techland bugün, Dying Light 2’nin 2022’nin başlarına ertelendiğini duyurdu.

Görsel 5: Dying Light 2 Stay Human 2022 Başına Ertelendi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Marchewka,  ekibin üretimde istikrarlı şekilde ilerlediğini ve bitiş çizgisine yaklaştığını söylüyor. “Oyun tamamlandı ve şu anda testlerini yapıyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız en büyük ve iddialı proje. Ne yazık ki, oyunu hayal ettiğimiz seviyeye getirmek için cilalamaya ve optimize etmeye devam etmemiz gerekiyor. Zamana ihtiyacımız var…Hepinizi biraz daha beklettiğimiz için özür dileriz, ancak oyunun beklentilerinizi karşılamasını istiyoruz. Piyasaya sürüldüğünde, en yüksek beklentilerden ödün vermek istemiyoruz” dedi.

Marchewka, Dying Light 2 ön izleme etkinliklerinin yıl sonuna kadar daha yaygın hale gelmesiyle, önümüzdeki Ekim ayında, basın ve içerik oluşturuculara oyunun PC ve konsol sürümlerine erişim verileceğini belirterek sözlerine devam etti. Ayrıca destekler için minnettarlığını dile getirdi, “Bu arada, dünyanın dört bir yanındaki tüm hayranlarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Desteğiniz ve geri bildiriminiz olmasaydı, bu yolculukta asla bu kadar ilerleyemezdik.”

Dying Light 2 Stay Human 4 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Uncharted Legacy of Thieves Collection Duyuruldu - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Uncharted Legacy of Thieves Collection Duyuruldu

Sonraki İçerik
Görsel 7: Battlefield 2042 Kasım Ayına Ertelendi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Battlefield 2042 Kasım Ayına Ertelendi

Alakalı İçerikler
""