Battlefield 2042 Battle Royale Modu Gelecek Mi?

Takip Et
Sızıntılarıyla ünlü Tom Henderson, Battlefield 2042 Battle Royale moduyla alakalı detaylar paylaştı.
Görsel 4: Battlefield 2042 Battle Royale Modu Gelecek Mi? - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Son zamanlarda büyük ses getiren Battlefield 2042’nin, rakipleriyle başa çıkabilmesi için Battle Royale modu ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Electronic Arts, her ne kadar Battle Royale modunun oyun için çok uzak olduğunu söylese de sızıntılarıyla ünlü Tom Henderson’a göre yakın gelecekte Battle Royale modu gelebilir.

Battlefield serisinin yeni oyunu, şu anda hızlı gelişimi engelleyen bir takım hata ve aksaklıklar nedeniyle oyunculardan sert geri bildirimler alıyor ve bu durum oyuna gerçekten zarar vermiş durumda. Ancak Tom Henderson, Battle Royale modunun Battlefield 2042 için gerçek bir olasılık olduğunu düşünüyor.

Battlefield 2042 Battle Royale Modu Ne Zaman Çıkacak?

Tom Henderson’a göre, potansiyel bir Battlefield 2042 Battle Royale oyun modu yakın gelecekte karşımıza çıkabilir, ancak önümüzdeki 6 ay içinde değil. Tom Henderson’u tanımayanlar için, kendisi özellikle Battlefield serisi ile ön plana çıkan ve sektörün önde gelen sızıntıcılarından biri.

Battlefield 2042 ile ilgili bir ton isabetli bilgi açıklayan Henderson, en son Battlefield 2042 Battle Royale modu ile ilgili YouTube videosu ile gündemdeydi. Henderson, Battlefield 2042’nin gelişimini, hatalarını ve gelecek planlarının bir zaman çizelgesini inceledi.

Videoda konuşulan konuların en önemlileri arasında yer alan Battle Royale oyun modu hakkında kesin bir açıklama yapmasa da, herhangi birinin gelebileceğini söyledi.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Uncharted Legacy of Thieves Collection Çıkış Tarihi Açıklandı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Uncharted Legacy of Thieves Collection Çıkış Tarihi Açıklandı

Sonraki İçerik

Legacy of the Sith Genişleme Paketi Şubat 2022’ye Ertelendi

Alakalı İçerikler
""