Uncharted Legacy of Thieves Collection Çıkış Tarihi Açıklandı

Avatar photo
Takip Et
Sony, yenilenmiş Uncharted oyunlarının yer aldığı Uncharted Legacy of Thieves Collection’ın fiyatlandırması ve PS5’e çıkış tarihini duyurdu.
Görsel 4: Uncharted Legacy of Thieves Collection Çıkış Tarihi Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Naughty Dog ve Sony, Uncharted Legacy of Thieves Collection’ın 28 Ocak 2022’de PlayStation 5 için piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyunun PC sürümü ise yılın ilerleyen günlerinde yayımlanacak.

Hatırlatmak gerekirse; Uncharted Legacy of Thieves Collection, Uncharted 4 ve Uncharted The Lost Legacy’nin yüksek çözünürlüklü olarak yenilenmiş ve PlayStation 5’e taşınmış hali olacak. Orijinal oyuncuların aksine, yenilenen sürümlerde sadece tek oyunculu oynanış yer alacak.

Uncharted Legacy of Thieves Collection’ın fiyatı ise hem dijital hem fiziksel sürüm için 49.99$/49.99€ olacak. Sony Eurasia, ülkemize özel fiyatlandırma yapmadığı ve dolar kurunun önü alınamadığı için oyunun fiyatı 600₺-700₺ arasında olacağını tahmin ediyoruz.

Koleksiyondaki iki oyundan birine veya PlayStation 4’teki dijital pakete hali hazırda sahipseniz, PlayStation 5 sürümüne 10$ ödeyerek yükseltme hakkına sahip olacaksınız.

PlayStation’ın blog yazısında, Sony’de Pazarlama Yöneticisi görevinde olan Annabelle Hua, oyunun PS5’teki yükleme sürelerinin “anında” olduğunu iddia etti ve oyunun mekânsal 3D sesin yanı sıra DualSense’in titreşim ve uyarlanabilir tetik tuşlarını da destekleyeceğini söyledi.

Uncharted Legacy of Thieves Collection’ın PS5 sürümünde 3 grafik seçeneği bulunacak.

  • Kalite Modu (Fidelity Mode) – Yenilenmiş grafiklerle Uncharted serisinin ortamlarının ve ayrıntılarının tadını çıkartmak için 4K çözünürlükte 30 FPS kare hızını hedefleyen mod.
  • Performans Modu – 60 FPS kare hızını hedefleyen grafik modu.
  • Performans+ Modu – Grafiklerle ve çözünürlükle ilgilenmeyen kişiler için, 1080p çözünürlükte 120 FPS kare hızını hedefleyen grafik modu.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Grid Legends Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Grid Legends Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: Battlefield 2042 Battle Royale Modu Gelecek Mi? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Battlefield 2042 Battle Royale Modu Gelecek Mi?

Alakalı İçerikler
""