Legacy of the Sith Genişleme Paketi Şubat 2022’ye Ertelendi

Avatar photo
Takip Et
BioWare tarafından yapılan duyuruya göre Star Wars: The Old Republic’e gelecek Legacy of the Sith genişleme paketi ertelendi.

Uzun zamandır beklenen Star Wars: The Old Republic’in Legacy of the Sith genişleme paketi, beklenmedik bir şekilde ertelendi.

Legacy of the Sith, oyuna gelecek sekizinci genişletme olacaktı ve en erken önümüzdeki hafta piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ancak BioWare’den yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre, Legend of the Sith genişlemesinin yayımlanması 15 Şubat 2022’ye kadar ertelenecek.

Görsel 4: Legacy of the Sith Genişleme Paketi Şubat 2022'ye Ertelendi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Proje direktörü Keith Kanneg, “Piyasaya çıkma zamanı yaklaştıkça, biraz daha zamana ihtiyacımız olduğu belli oluyor” dedi. “Bizim istediğimiz ve sizin hak ettiğiniz bir deneyim sunabilmek için bütün süreç boyunca değişiklik yaptığımız birçok alanda ekstra testlere odaklanıyoruz.”

Orijinal çıkış tarihi olarak belirlenen 14 Aralık tarihi sadece geçen ay açıklanmıştı. Oyunun 10. yıl dönümü etkinlikleri için bir başlangıç görevi görmesi ve hayranlara Sith Darth Malgus’un dönüşünü içeren yeni bir hikâye sunması bekleniyordu.

Bu genişleme, Manaan’ın yeraltı tesisleri ve Elom’daki Sith kalesi gibi oyuncuların keşfedebileceği yeni alanlar içerecek. Legacy of the Sith’in masaya getireceği diğer bilinen özellikler arasında gelişmiş bir karakter yaratıcısı ve dövüşme stillerine geliştirmeler bulunuyor.

Star Wars: The Old Republic, Star Wars evreni üzerine kurulmuş bir MMO’dur. Hikayesi, Star Wars: Knights of the Old Republic oyunlarından 300 yıl sonra ve Star Wars filmlerinden 3.000 yıl öncesinde geçiyor. Oyuncular iki ana gruptan birine (Galaktik Cumhuriyet veya Sith İmparatorluğu) katılabilir ve görevleri tamamlayarak, açık dünyayı keşfederek ve düşmanlarla savaşarak seviye atlayabilirler.

Star Wars: The Old Republic 2011 yılında piyasaya sürüldü. Legacy of the Sith genişleme paketinin 15 Şubat 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Battlefield 2042 Battle Royale Modu Gelecek Mi? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Battlefield 2042 Battle Royale Modu Gelecek Mi?

Sonraki İçerik
Görsel 6: Ubisoft Quartz NFT Videosunu Liste Dışına Aldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Ubisoft Quartz NFT Videosunu Liste Dışına Aldı

Alakalı İçerikler