BattleBit Remastered Konsollara Gelebilir

Takip Et
BattleBit Remastered geliştiricileri Reddit’te yapılan soru-cevap etkinliğinde oyunun konsol sürümünün çıkabileceğini söyledi.
BattleBit Remastered

Haziran ayındaki çıkışıyla oyuncuların ana odağı haline gelmiş olan BattleBit Remastered, geliştiriciler ile yapılan bir soru cevap etkinliğinde, konsollara gelip gelemeyeceği yanıtlandı.

Steam’de şu anda erken erişimde olan BattleBit Remastered, her geçen gün yeni güncellemeler ile yama notlarıyla oyuncuların gönlünde bir tat kurmaya devam ediyor. Çoklu oyunculu, aksiyonu ve yıkılabilir çevre gibi önemli etkenleri sayesinde oyun basınından da olumlu yorumlar aldı. Haliyle, PlayStation ve Xbox oyuncuları, oyunu konsollarından oynamak istediklerini, geliştiricilere ulaştırdı.

BattleBit Remastered geliştiricileri, oyunun konsollara ileride gelebileceğini açıkladı.

Görsel 4: BattleBit Remastered Konsollara Gelebilir - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

BattleBit Remastered yapımcıları için yapılan bir soru-cevap etkinliğinde oyunun konsollara gelmesiyle ilgili sorular yönetildi:

Soru: Oyunu konsola taşıma kararınız var mı?
Cevap: Şu anda böyle bir planımız yok; bizim için önemli olan deneyim. Şu anda aynı deneyimi konsolda sunmamız mümkün değil. Bu noktaya gelene kadar bir konsol sürümü görmeyeceğiz. Oyun elbette konsollara gelecek, ancak bu biraz daha zaman alacak.

Soru: Oyun konsollara gelecek mi?
Cevap: Muhtemelen, ama bu biraz zaman alacaktır.

Soru cevap etkinliğinin tümüne aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Görsel 5: BattleBit Remastered Konsollara Gelebilir - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Geliştiriciler, oyun yeni çıktığı için oyundan kazanılan tüm parayı oyuna yatıracaklarını açıkladı. Daha fazla kitleye ulaştırmak gibi bir planlarının olduğu ancak konsollar ile bilgisayarların teknik limitasyonları nedeni ile aynı deneyimi sunmaları için oyuncuların biraz beklemesini işaret etti.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Call of Duty

Call of Duty 2023, Modern Warfare II’nin Devamı Olacak

Sonraki İçerik
Activision & Blizzard

Microsoft’un Activision Blizzard Satın Alması Ekim Ayına Ertelendi

Alakalı İçerikler
""