Cloudscape Oyuncular Tarafından Yeşil Işık Aldı

Takip Et
Cloudscape, Kickstarter projesinden büyük destek topladı.

Stardew Valley, piyasadaki en iyi ve en bağımlılık yapan oyunlardan biri ve şimdi, yeni bir bağımsız ekip, bu oynanışı tüm zamanların bir başka harikası olan The Legend of Zelda ile birleştiriyor. Bu oyun Cloudscape ve Kickstarter kampanyasını, hedeflerinden dört kat büyük bir destekle yollarına devam ediyorlar.

Cloudscape için Kickstarter, bir ay önce 50.000 $ gibi mütevazı bir hedefle başlatıldı ve Cuma günü 4.027 destekçiden 208.806 $’lık mükemmel bir toplamla sonuçlandı . Bu destekçilerden beşi projeye en az 1600 $ taahhüt etti. Kampanyanın zorlu hedefleri arasında yeni genişlemeler, mevsimsel etkinlikler, yeni romantik ortaklar, ekstra oyun modları ve hatta çok oyunculu mod vardı.

Geliştirici Konitama, Cloudscape ile The Legend of Zelda, Stardew Valley ve Animal Crossing oyunlarının tüm iyi yönlerini tek bir potada eritmeyi düşünüyor. Oyuncular kendi adalarını özelleştirebilecek, köylülerle tanışıp romantizm yapabilecek, hayvan yetiştirebilecek ve daha fazlasını yapabilecekler.

Cloudscape’de bir çiftliği restore etmiyorsunuz, dünyayı restore ediyorsunuz.

Ancak Konitama’nın açıkladığı gibi, bir çiftliği restore etmiyorsunuz, dünyayı restore ediyorsunuz. Oyuncular, hızlı ve ani savaş kontrollerini kullanarak savaşmak için canavarlarla bir keşif ve hayatta kalma macerasında adalarının sınırlarının ötesine geçebilirler. Mekanlar, el yapımı ve prosedürel üretimin bir karışımını içerecek ve genel amaç, hem oyuncunun komşularının hem de diğer adalardaki köylülerin hayatlarını iyileştirmek.

Daha çok geleneksel yukarıdan aşağıya bakış açısıyla, açık dünya Harvest Days’e benziyor. Tabii ki, PC’de bu ayki Death’s Door ve her zaman popüler olan Genshin Impact dahil olmak üzere birçok Zelda benzeri oyun var; ancak Stardew Valley ve Animal Crossing tarzı ada yönetimi ve ilişkilerinin dahil edilmesi Cloudscape’in öne çıkmasını sağlayacaktır.

Oyunun ne zaman çıkış yapacağı hakkında bir bilgi olmasa da, buradan oyunu Steam istek listenize ekleyebilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

New World Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik

Raid Shadow Legends Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler