Call of Duty 2023, Modern Warfare II’nin Devamı Olacak

Takip Et
Dünyanın en popüler oyun serilerinden birisi olan Call of Duty’nin yeni oyunu, Modern Warfare II’nin devamını konu alacak.
Call of Duty

Geçen sene çıkan Modern Warfare II’den sonra büyük sessizliğe gömülen Activision, paylaşılan sızıntılar doğrultusunda Modern Warfare II’nin devamı anlatan Modern Warfare III’ün geliştirildiğini doğruladı.

Son aylarda çıkan sızıntılardan sonra, resmi Call of Duty hesabı bugün attığı bir tweet ile Call of Duty: Modern Warfare II’de olan operatörlerin, silahların ve paketlerin yeni çıkacak olan oyunda da olacağı duyurdu.

Yeni Call of Duty oyunu, Modern Warfare III olacak.

Call of Duty

Gazeteci Jason Schreier, Activision’un paylaştığı tweet sonrasında yaptığı açıklamada, oyunun tasarım aşamasındayken Modern Warfare II için 2. yıl DLC’si olarak planlandığı ve piyasaya sürülmeden önce Sledgehammer Games tarafından geliştirildiği, Infinity Ward, Raven Software ve diğer firmaların geliştirme sürecinde destek sağladığı yönündeki sızıntılarını paylaştı.

Yeni sızıntıların ardından Activision, Bloomberg’in daha önce bildirdiği gibi, bu yılki yeni oyun, Modern Warfare II’nin devamı olacağını doğruladı. Başlangıçta geliştirme sürecinden önce 2. yıl DLC’si olarak planlanmıştı:

Gazeteci Jason Schreier’ın attığı tweet

Yeni çıkacak olan Call of Duty: Modern Warfare III, ikinci oyunun devamını anlatacağı için karşımıza düşman olarak Makarov’un da karşımıza çıkacağı doğrulanmış oldu. Oyun, ikinci oyundan 1 yıl sonrasını konu alacak. Yeni oyun modu olarak da COD: WW2’deki War Mode’ın da yeni gelecek oyunda Outbreak 2.0 şeklinde geri döneceği kesinleşti.

Call of Duty

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: Xbox Live Gold'a Elveda: Xbox Game Pass Core Üyeliği Duyuruldu - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Xbox Live Gold’a Elveda: Xbox Game Pass Core Üyeliği Duyuruldu

Sonraki İçerik
BattleBit Remastered

BattleBit Remastered Konsollara Gelebilir

Alakalı İçerikler
""