Assasins Creed Valhalla İçin Büyük Güncelleme Geliyor

Takip Et
Yeni zorluk modları, yeni haritalar, silahlar, şampiyonlar bu güncelleme ile Assasins Creed Valhalla’ya geliyor.
Görsel 4: Assasins Creed Valhalla İçin Büyük Güncelleme Geliyor - Rehber - Oyun Dijital

Baltaları keskinleştirin, çünkü Assassins Creed Valhalla’nın büyük güncellemesi yolda. Ubisoft’un amiral gemisi, Title Update 1.3.1 güncellemesini 7 Eylül’de alacak ve River Raids modu için üç yeni harita, yeni teçhizatlar, yetenekler ve  Jomsviking’ler için bazı yeni ekstra zor zorluk seçenekleri gelecek.

Assasins Creed Valhalla’ya eklenecek yeni haritalar; İrlanda’daki Erriff ve Berbha nehirlerini ve anakara Avrupa’daki Ren’i içeriyor. Bunların yanı sıra, cephaneliğinize eklemeniz için yeni silahlar kullanan inancın yeni şampiyonlarının yanı sıra iki yeni nehir şampiyonu bulacaksınız. River Raids’e toplamda beş yeni silah, yeni bir zırh seti ve üç yeni yetenek kitabı eklendi.

Başlık Güncellemesi 1.3.1 ayrıca rün yuvalama sisteminde bazı değişiklikler yapar. Bazı rünler artık karakterinize küresel  bufflar yerine yalnızca iliştirildikleri silahı etkileyecek. Bu, yapınızı zayıflatmayacak, ancak daha fazla düşünülmüş özelleştirmeye izin verecek. Örneğin, yangın hasarı ekleyen bir rün, onu yerleştirildiği silaha ekler yani her elinizde tuttuğunuz silahların kendi etkileri olabilir. Tabi bu durum her rün için geçerli değil.

Yama ayrıca Aesir adlı yeni bir kabus zorluk seviyesi ekliyor. Bu zorluk ayarında, +200% alınan hasar, standart hasar çıkışı, iyileştirme miktarında %40 azalma ve savuşturma pencerelerinde %38 daha az zamanla karşılaşacaksınız.

Genel olarak, rasyona dayalı iyileştirmeyi zorluğa göre ölçeklendirmek için ayarlamalar yapıldı. Kolay ve varsayılan zorlukta, amaçlanan iyileştirmenin normal %100’ünü yapacaklar, ancak zorda %80’e düşüyor. Çok zor ve kabusta ise %60’a düşürülüyor.

Başlık Güncellemesi 1.3.1 ayrıca, özellikle son Siege of Paris DLC’sinde, amaçlandığı gibi çalışmayan görevlerde, sinematik efektlerde ve belirli yan görevlerde bir dizi ayarlama ve düzeltme içeriyor.

PC’de, yaklaşık 15.00 saatlerinde, 26,48 GB’lık bir indirme bekleyin.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: ESA Open Fire All Stars Şampiyonu BBL Esports - Rehber - Oyun Dijital

ESA Open Fire All Stars Şampiyonu BBL Esports

Sonraki İçerik
Görsel 6: VCT Game Changers EMEA 27 Eylül'de Başlıyor - Rehber - Oyun Dijital

VCT Game Changers EMEA 27 Eylül’de Başlıyor

Alakalı İçerikler
""