League of Legends Grubu Pentakill Yeni Bir Albüm Çıkarıyor

Takip Et
League of Legends’in hip-hop şarkılarının ardından Pentakill yeni şarkıları ve yeni üyesiyle metal müziği canlandırmaya geliyor.

Rock and roll’a hazır olun, çünkü Riot Games, League of Legends grubu Pentakill’den sürpriz bir albüm daha çıkarıyor. League of Legends evrenindeki birçok sanal gruptan biri olan Pentakill, müziğin daha cesur bir yanını temsil ediyor. K/DA, modern K-pop ve C-pop müziğinden ve hip-hop ile True Damage’dan ilham alırken, Pentakill çelik kalpli bir heavy metal grubudur.

Görsel 4: League of Legends Grubu Pentakill Yeni Bir Albüm Çıkarıyor - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Pentakill’in yeni üyesi ise League of Legends’ın Mahvolmuş Kral’ı Viego.

Orijinal grubun, nispeten eski şampiyonlardan oluşan oldukça eski bir tarihi var. Karthus, Kayle, Olaf, Mordekaiser, Sona ve Yorick grubun orijinal üyelerini oluşturuyor. Kısa süre önce ortaya çıkan Viego ise acı içinde çığlık atarak gruba katılıyor.

Oyundaki diğer müzik gruplarında olduğu gibi, Pentakill grubunun yeniden canlanması, bazı yeni keskinkostümlerin dahil edilmesi anlamına geliyor. Orijinal altı üyenin aslında zaten bazı Pentakill kostümleri var, bu yüzden bu kostümler modern standartlara getirmek yerine yükseltmeler alıyor. Viego yeni bir karakter olduğundan, Mahvolmuş Kral’ın Kılıcı temalı gitarını parçalarken yeni ve gösterişli bir görünüşe kavuşuyor. Karısını kaybeden Mahvolmuş Kral’ın hayal kırıklıklarını gidermek için Mordekaiser ve Karthus’a katılması da gayet mantıklı.

Pentakill’in dönüşü, yakın zamanda amiral gemisi oyunlarının müzikal evrenini genişletme niyetini açıklayan Riot Games’ten şaşırtıcı olmayan bir hamle. Riot Games’in müzik departmanı daha önce birçok başarıya imza attı.

League of Legends’ın grubu Pentakill’in yeni albümü 8 Eylül’de çıkıyor. Albümün ön kaydını Spotify ve Apple Music gibi müzik dinleme siteleri üzerinden yapabilirsiniz. Albümün, League of Legends’ın rekabetçi sıralamalarında mücadele ederken dinlemeniz için bol miktarda müzik içeren 10 şarkıya kadar yer alacağı bildiriliyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Dying Light 2 Stay Human Fragmanı Yayınlandı

Sonraki İçerik

Saints Row the Third Remastered Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""