Anthem’in Geliştirilmesi Resmen İptal Edildi

Avatar photo
Takip Et
BioWare, Anthem Next ile ilgili çalışmaların durdurulduğunu doğruladı. Fakat Anthem ilk gün olduğu gibi oynanabilir olacak.
Anthem'in Geliştirilmesi Resmen İptal Edildi

Bu ayın başlarında, Bloomberg tarafından yayımlanan raporda, Electronic Arts yöneticilerinin Anthem’in mevcut durumunun incelenmesi ve yeniden yapma sürecine devam edip etmeyeceğine veya oyunun fişinin çekilip çekilmeyeceğine karar vermeye hazırlandırkları belirtildi. Bugün bu incelemenin sonuçları açıklandı ve BioWare Anthem Next ile ilgili çalışmaların durdurulduğunu doğruladı.

Anthem'in Geliştirilmesi Resmen İptal Edildi

BioWare Austin stüdyo Direktörü Christian Dailey, “2020, diğerlerinden farklı bir yıldı ve Bioware’deki tüm oyun projelerimize karşı ilerleme kaydetmeye devam ederken, pandemik sırasında evden çalışmak, verimliliğimiz üzerinde bir etkiye sahipti ve covid-19’dan önce bir stüdyo olarak planladığımız her şey, ekiplerimize aşırı yüklenmeden gerçekleştirilebilir.” dedi.

“Bunun, üzerinde çalıştığımız gelişmeleri görmekten heyecan duyan Anthem oyuncularına hayal kırıklığı yaratacağını biliyorum. Bu aynı zamanda iyi bir iş çıkartmaya takım için de hayal kırıklığı yaratıyor. Ve şahsen benim için, Anthem beni Bioware’e getiren şeydi ve son iki yıl kariyerimin en zorlu ve ödüllendirici deneyimlerinden bazıları oldu.”

Anthem ilk gün olduğu gibi oynanabilir olacak.

Bununla birlikte, Anthem’in gelişiminin sona ermesi oyunun sonu anlamına gelmez: Dailey, Bioware’in Anthem “bugün olduğu gibi” çalışmaya devam edeceğini söyledi.”

Yaşadığı bazı çıkış öncesi sorunlara rağmen, Anthem güçlü bir şekilde çıktı ve Şubat 2019’un en çok satan oyunu oldu.

Bazı sert hayranlar için ne kadar hayal kırıklığı yaratsa da, Anthem’in geliştirilmesinin sonu gerçekten şaşırtıcı değil. Bazı sert hayranlar için ne kadar hayal kırıklığı yaratsa da, Anthem’in gelişiminin sonu gerçekten şaşırtıcı değil.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
AMD Radeon RX 6000

AMD Radeon RX 6000 Serisi 3 Mart’ta Duyurulacak

Sonraki İçerik
Rainbow Six Siege 6. Yıl Geliyor - oyun haberleri

Rainbow Six Siege 6. Yıl Geliyor

Alakalı İçerikler
""