Ghost of Tsushima Başka Platformlara Gelebilir

Takip Et
Ghost of Tsushima’nın “Yalnızca Playstation’da” etiketi kaldırıldı.

Geçtiğimiz 2020 senesinde Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan Ghost of Tsushima, aldığı ses  kullanımı ve sanat yönetimi ödüllerinin hakkını verircesine bize muhteşem bir deneyim yaşatmıştı. Şimdi ise başka platformlara çıkma olasılığı olabilir.

Ghost of Tsushima ile birlikte başka oyunların da kutularındaki bu rozet kaldırıldı.

PlayStation’un oyun kutularını güncellemesi üzerine Ghost of Tsushima’nın kutusunun üzerindeki “Yalnızca Playstation’da” rozetinin kaldırılması spekülasyonlara yol açtı. Sony’nin oyunlarından olan Days Gone ve Horizon: Zero Dawn’ın bilgisayar için çıkması insanların içine küçük bir alev verdi. Ancak  Demon’s Souls ve Ratchet ve Clank: Rift Apart da dahil olmak üzere Sony’nin yakın zamanda bilgisayara gelme olasılığı düşük görünen bazı özel oyunları da rozetten yoksun.

Ancak her ne olursa olsun bu kadar güzel bir oyunun bilgisayar oyuncularını heyecanlandırması gayet doğal ve güzel. Önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili yeni haberler ve duyumlar için daha dikkatliyiz. Şahsi olarak eski konsolda çıkmış oyunların bir noktadan sonra diğer platformlara da aktarılabileceği düşüncesindeyim ancak bunların yayıncılar için bir gelir kaybı olabileceği düşüncesi de maalesef ki gerçek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Genshin Impact 1.7 Güncellemesi Hakkında Bildiklerimiz

Sonraki İçerik

Minecraft Büyülü Kitap Ne İşe Yarar?

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.