AMD Radeon RX 6000 Serisi 3 Mart’ta Duyurulacak

Avatar photo
Takip Et
AMD Radeon RX 6000

AMD, RDNA 2 mimarisini kullanan bir sonraki ekran kartlarının 3 Mart 2021’de duyurulacağını açıkladı. Resmi Radeon RX hesabından atılan tweet, AMD Radeon RX 6000 serisi hakkında TSİ 19.00’da ‘oyunun başladığı yer’ sloganıyla blrikte daha fazla bilgi edineceğimizi söylüyor.

Çıkacak AMD Radeon RX 6000 Serisi kartların en az birisinin 500$ altında olacağı düşünülüyor.

Bu heyecan verici bir haber çünkü duyuru daha uygun fiyatlı RDNA 2 ekran kartlarından bahsedecek olmalı.  RX 6700 XT ve RX 6700’in kesin olarak duyurulması bekleniyor ve RX 6600’in de çıkabileceği söylentileri gündemde yer alıyor. Öğrenmek için pek fazla beklememiz gerekmiyor.

Bu zamana kadar RDNA 2 mimarili Radeon RX 6800 XT, RX 6800, RX 6900 XT ekran kartları ülkemizde her ekran kartı gibi pahalı olsa da Dünya çapında da ‘kazık’ denilebilecek fiyatlara satılıyor. Nvidia’nın en yeni kartlarında olduğu gibi, aslında AMD’nin yeni kartlarından herhangi birini bulmak neredeyse imkansız.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

 

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
days-gone-pc-sistem-gereksinimleri
Avatar photo

Days Gone PC Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Anthem'in Geliştirilmesi Resmen İptal Edildi
Avatar photo

Anthem’in Geliştirilmesi Resmen İptal Edildi

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!