ETS 2 ve ATS Convoy’a Mod Desteği Geliyor

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın Convoy’una 1.42 güncellemesi ile mod desteği geliyor.
Takip Et
Görsel 4: ETS 2 ve ATS Convoy'a Mod Desteği Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

SCS Software’in simülasyon oyunları ETS 2 ve ATS, TruckersMP ile çok oyunculu çevrimiçi mod da dahil olmak üzere, mod yapımcılarından uzun süredir güçlü destek aldı. American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2’ye bu yılın başlarında resmi çok oyunculu Convoy geldi ve bu uygulama, mod yapımcılarının yaptığından oldukça farklı olsa da, kendi önemli avantajlarını sunuyor. Yakında, bu avantajlar daha da fazla mod desteği içerecek.

Convoy çok oyunculu modu için mod desteği, hem ETS2 hem de ATS için 1.42 yamasında yayınlanacak ve açık betada test ediliyor. Bu güncellemeden itibaren, sunucu tarayıcısı size belirli bir oturum için hangi modların gerekli olduğunu gösterecektir. Steam Atölyesi’nde mevcutlarsa, oyundan çıkmanıza bile gerek kalmadan doğrudan modları indirerek sunucuya girebileceksiniz.

Geliştiriciler duyuruda, “Değişikliklerin çoğunluğunun bu güncellemeyle en başından itibaren çalışmasını bekliyoruz, ancak diğerleriyle bazı uyumluluk sorunları olabilir” diyor. Bazı küçük uyarılar da var; örneğin birçok ses modu yalnızca yerel kullanıcılarda etkin olacak, bu nedenle arkadaşlarınızı özel kamyon kornalarınızla etkileyemeyeceksiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: FIFA 22'de En İyi Genç Oyuncular - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

FIFA 22’de En İyi Genç Oyuncular

Sonraki İçerik
Görsel 6: Okyanus Temalı Atoraxxion İçeriği Sycrakea Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

Okyanus Temalı Atoraxxion İçeriği Sycrakea Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi

Alakalı İçerikler

Deprem bölgesinde yer alan dostlarımıza yardımcı olabilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanarak bağış yapabilir, ihtiyaç maddeleri satın alabilir ya da kan bağışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.