Amazon Gaming Riot Games ile Ortalık Kuruyor

Avatar photo
Takip Et
Amazon Gaming Riot Games ile çok yönlü bir ortaklık yaptığını duyurdu. Amazon Prime üyeleri Riot Games özel hediyeleri alabilecek.
Görsel 4: Amazon Gaming Riot Games ile Ortalık Kuruyor - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Anlaşma, Amazon Prime üyelerine Leage of Legends, Leage of Legends: Wild Rift, VALORANT ve Legends of Runeterra‘daki özel oyun içi öğelere erişim sağlıyor.

Ayrıca Amazon Gaming Riot’un e-spor oyunlarında küresel bir sponsoru olacak. 2022 yılına kadar sürdürülmesi planlanan ortaklık, Kuzey Amerika ve EMEA bölgelerinde Leage of Legends yarışmalarının sponsorluklarını içerecek.

Amazon Gaming Riot Games ile 2018’den beri abonelerine özel Leage of Legends oyun içi öğeler veriyor. Aynı zamanda VALORANT’a özel ganimet başlığı altında sprey ve uğur da veriyor.

Yeni ortaklıkla beraber hediyelere sahip olmak isteyenler Amazon Prime ve Riot hesaplarını bağlamaları gerekmektedir.

Riot Games Kurumsal İş Geliştirme Lideri Sylvia Ko Amazon Prime Gaming ortaklıkları hakkında; oyuncuyu yalnızca oyun ile değil oyuncuların keyif alacağı daha geniş eğlence deneyimleri sunmak isteyen bir ortağımız var, diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Amazon Gaming 2022’de birden fazla VALORANT Champions Tour etkinliğinde ve aynı zamanda 2022 Wild Rift e-spor etkinliklerine de eşlik edecek.

İşbirliğinin bir parçası olarak Amazon Gaming Riot hesap sahiplerine özel ‘Happiness Overload’ adlı özel bir Leage of Legends e-spor ifadesi alabilecekler.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: VALORANT’ın Yeni Ajanı Chamber: Yetenekleri ve Çıkış Tarihi - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

VALORANT’ın Yeni Ajanı Chamber: Yetenekleri ve Çıkış Tarihi

Sonraki İçerik
Görsel 6: Poppy Playtime Sistem Gereksinimleri - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Poppy Playtime Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""