Rainbow Six Siege Çapraz Platform Olabilir

Avatar photo
Takip Et
Ubisoft, Rainbow Six Siege’un çapraz platform olması üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Fakat bu sisteme PC dahil olmayacak gibi gözüküyor.
Rainbow Six Siege Çapraz Platform Olabilir

Ubisoft, Rainbow Six Siege’un çapraz platform olması üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Ancak, PC oyuncularının konsol oyuncularına karşı oynamasına izin verme konusunda temkinli davranıyorlar.

Oyun Direktörü Jean-Baptiste Halle, RPS ile yaptığı röportajda “çapraz ilerleme ve çapraz oynanış üzerinde aktif olarak çalışıyoruz” dedi. “Konsollar alanında, PlayStation ve Xbox birlikte oynayabilseydi harika olurdu diye düşünüyorum”, diye ekledi.

Halle, PC ile çapraz oynanış ile akalı “artıları görebiliyorum, ama eksileri de görebiliyorum” ve “Yani, bunun için bir şeyler söylemek için çok erken.” dedi.

Geliştiriciler, PC’nin Rainbow Six Siege gibi bir oyunda daha avantajlı olduğunu kabul etti.

PCG, Halle’nin klavye ve fare ile PC oyuncularının Siege gibi bir oyunda kontrolcü ile oynayan kişilere göre bir avantaja sahip olacağını kabul ettiğini söylüyor.

Rainbow Six Siege Çapraz Platform Olabilir

En yeni konsollar Siege 120fps’de çalışabilirken, orta seviye bir PC oyunu daha hızlı çalıştırabilir. Bizce böyle bir oyunda en küçük bir fark bile avantaj sağlar. Ancak muhtemelen büyük bir endişe de, PC oyuncularının performans arttırıcı yazılıma daha kolay erişmesidir. Warzone’daki hilelerin bolluğunun, çapraz platform oyununu devre dışı bırakmak için epeyce talep geldiği bildirildi.

Ubisoft, Ekim ayında Assassin’s Creed Valhalla da dahil olmak üzere birkaç oyunda başlayan çapraz platform ilerlemesini tanıttı.

Hafta sonu Ubisoft, R6 Siege’in bir sonraki büyük güncellemesi olan Crimson Heist hakkında daha fazla bilgi verdi. Bir sonraki karakter Flores, Arjantinli olacak ve patlayıcı dronlara sahip olacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Nioh 2 ve Bannerlord'a DLSS Desteği Geldi

Nioh 2 ve Bannerlord’a DLSS Desteği Geldi

Sonraki İçerik
Görsel 4: Kingston HyperX Markasını HP'ye Satıyor - Rehber - Oyun Dijital

Kingston HyperX Markasını HP’ye Satıyor

Alakalı İçerikler
""