Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

VALORANT’ın Yeni Ajanı Chamber: Yetenekleri ve Çıkış Tarihi

Takip Et
Riot Games, Episode 3 Act 3 ile birlikte şık görünümlü Fransız ajanı Chamber’ı duyurdu. Gelin yeteneklerine bir göz atalım.
Görsel 4: VALORANT’ın Yeni Ajanı Chamber: Yetenekleri ve Çıkış Tarihi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT’ın kadrosu büyümeye devam ederken, Fransız Sentinel Ajanı ve silah meraklısı Chamber, kadroya katılan en son kişi oluyor.

“İyi giyimli ve iyi silahlanmış Fransız silah tasarımcısı Chamber, saldırganları ölümcül bir hassasiyetle kovuyor. Her plan için oluşturulmuş bir olasılıkla, hattı korumak ve düşmanları uzaktan öldürmek için özel cephaneliğini kullanıyor. ”

Chamber Yetenekleri ve Çıkış Tarihi

Görsel 5: VALORANT’ın Yeni Ajanı Chamber: Yetenekleri ve Çıkış Tarihi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Chamber’ın yeteneklerine göz attığımızda oldukça klasik bir keskin nişancı karakteri görüyoruz. Sizi aksiyonun içinden hızlıca kurtulacak bir ışınlanma yeteneği de var.

  • Trademark (Q): Chamber, düşmanları tarayan bir tuzak yerleştirir. Görünür bir düşman menzile girdiğinde, tuzak geri sayım yapar ve içinde kalan oyuncuları yavaşlatan kalıcı bir alan yaratır.
  • Headhunter (E): Chamber ağır bir tabanca donanır.
  • Rendezvous (C): Chamber, iki ışınlanma çapasını yerleştirir. Yerdeyken ve bir çapanın menzilindeyken, diğer çapaya hızlı bir şekilde ışınlanmak için tekrar aktive eder. Çapalar yeniden konuşlandırılmak üzere alınabilir.
  • Tour de Force (X): Chamber, herhangi bir doğrudan vuruşta bir düşmanı öldürecek güçlü, özel bir keskin nişancı tüfeği donanır. Bir düşmanı öldürmek, içinde kalan oyuncuları yavaşlatan kalıcı bir alan yaratır.

Her şeyin klas kralı, 16 Kasım’da Yama 3.10 ile birlikte VALORANT mücadelesinde yerini alacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Minecraft Kaybolma Laneti büyüsü nedir, nasıl kaldırılır? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Minecraft Kaybolma Laneti büyüsü nedir, nasıl kaldırılır?

Sonraki İçerik
Görsel 7: Amazon Gaming Riot Games ile Ortalık Kuruyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Amazon Gaming Riot Games ile Ortalık Kuruyor

Alakalı İçerikler
""