Valve, Steam Deck’in Çıkış Tarihini Duyurdu

Avatar photo
Valve’in yeni el konsolu Steam Deck, 25 Şubat’ta piyasaya sürülecek.
Takip Et
Görsel 4: Valve, Steam Deck'in Çıkış Tarihini Duyurdu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Valve, taşınabilir el konsolu Steam Deck’in 25 Şubat 2022’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Başlangıçta 2021’in sonlarında piyasaya sürülmesi planlanan Steam Deck, küresel tedarik zinciri sorunları ve malzeme kıtlığı nedeniyle Şubat 2022’ye ertelenmişti.

Valve tarafından yapılan duyuruya göre ilk parti sipariş e-postaları daha önceden konsol ayırtan kullanıcılara gönderecek. E-posta alan kullanıcıların yeni konsolunu sipariş etmek için üç gün süresi olacak.

İlk Steam Deck konsolları 28 Şubat’ta yola çıkacak.

İlk teslimatlar 28 Şubat’tan itibaren müşterilere doğru yola çıkacak ve plan haftalık olarak gruplar halinde yeni sipariş e-postaları gönderilmesi.

Birçok insan, oradaki en güçlü el konsollarından biri olduğu söylendiği düşünüldüğünde, sisteme el koymaya hevesli görünüyor. Aslında Valve, Steam Deck’in başa çıkamayacağı bir oyun görmediğini söylüyor.

Sistem ayrıca Steam Cloud için yeni bir Dinamik Bulut Senkronizasyon özelliğinden de yararlanacak. Ücretsiz özellik, kullanıcıların oyundan çıkma konusunda endişelenmeden Steam Deck ve PC oyun örnekleri arasında sorunsuz bir şekilde senkronize olmalarını sağlayacaktır.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: PUBG Battlegrounds Oyuncu Sayısında %486 Artış Yaşadı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

PUBG Battlegrounds Oyuncu Sayısında %486 Artış Yaşadı

Sonraki İçerik
Görsel 6: DAEMON X MACHINA Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

DAEMON X MACHINA Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler

Deprem bölgesinde yer alan dostlarımıza yardımcı olabilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanarak bağış yapabilir, ihtiyaç maddeleri satın alabilir ya da kan bağışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.