VALORANT 1. Yıl Marşında Yeni Harita ve Ajan Detayı

Avatar photo
Takip Et
VALORANT 1. Yıl Marşındaki iyi giyimli yeni bir ajan ve yüzen bir harita detayı oyuncuların gözünden kaçmadı.

Riot, bugün VALORANT 1. Yıl Marşı adında bir video yayınladı ve üçüncü bölümü oluşturmak için bir çok içerik oluşturucu ile çalıştığını bize gösterdi. Ancak oyunun bazı hayranları, video içerisindeki potansiyel gizemi keşfettiler.

Hikaye meraklıları, 3. Bölüm Savaş Bileti oyuncu kartının, test alanlarının, bölümün ilerleyen günlerinde yayımlanabilecek yeni bir haritaya işaret ettiğine inanıyor. Ve bugün paylaşılan VALORANT 1. Yıl Marşı videosu, hem yeşil hem de çöl manzaralarına sahip yüzen bir adaya daha yakından bakmamızı sağladı. Ve bu da teoriyi güçlendiriyor gibi görünüyor.

VALORANT 1. Yıl Marşında yeni harita ve yeni ajanı işaret eden detaylar bulunuyor.

Oyunun hayranlarından olan Twitter kullanıcısı @Disturbo, adada yıkılmış bir Kingdom tesisinin olduğunu varsayarak görüntüleri analiz etti. Ayrıca görsellerdeki adanın merkezinde parlayan bir şey bulunuyor, Twitter kullanıcısı bunun bir şekilde yere düşen bir nesne veya meteor olabileceğine inanıyor. Bu aynı parlayan nesne görünüşte videonun son kısmı içerisinde yer alan 3. Bölüm kapak görseli içerisinde bulunuyor.

Bir başka Twitter kullanıcısı olan @Cynprel, geçen hafta test alanı oyuncu kartını değerlendirdi ve Radyanit tehlike sembolünün enerji kaynağının bulunduğu yerde bulunduğunu açıkladı. Radyanit deposunu çalmak için Dünya-1’e saldıran paralel evren ajanları bu tesisi hedeflemiş olabilir. Cynprel ayrıca, bugün yayınlanan VALORANT 1. Yıl Marşı videosunda birkaç kez ortaya çıkan ve potansiyel olarak yaklaşan bir ajana işaret eden yeni bir karakter fark etti. Şekil sıska ve gözlüklü iyi giyimli, bir elinde büyük bir silah tutuyor. Aynı karakter, 38 saniyelik işarette konsept görseline benzeyen bir şeyde de yer alıyor.

Riot henüz bu bilgilerin hiçbirini doğrulamadı, ancak yeni içerik için fragman video ve hikaye arayışında bulunan cesur oyuncular tarafından tespit edilmiş gibi gözüküyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Minecraft’ta Mum Nasıl Yapılır?

Sonraki İçerik

Minecraft’ta Bakır Nasıl Bulunur?

Alakalı İçerikler