Sifu Pandemi Nedenleriyle Ertelendi

Takip Et
Sifu, bazı kötü haberler ve yeni bir fragman vermek için State of Play’de ortaya çıktı.

Sloclap’ın dövüş aksiyon oyunu Sifu, 2022’nin başlarına ertelendi. Haber, Perşembe günkü State of Play canlı akışında piyasaya sürülen yeni bir fragmanla birlikte geldi.

Oyunun gecikmesinin nedeni şuanki durumda herkesin ortak nedeni olan pandemi koşulları. Koronavirüs karantinasının neden olduğu kısıtlamalar geliştirmeyi yavaşlattı, bu da takımın ya bu yıl çıkarmak için uğraşması ya da gelecek yıla ertelemesi gerektiği anlamına geliyordu. Sloclap ikincisini yapmayı seçti.

Sifu’da kahraman, her öldüğünde yaşlanır ancak zayıf düşmez.

İyi haber şu ki, izleyeceğimiz yeni bir fragman var. Bu aslında, orijinal fragmanın tanıttığı, oyunun benzersiz yaşlanma mekaniğini açıklayan bir Sifu fragmanı. Oyunda kahraman her ölümde yaşlanır. Bu onun hemen ayağa kalkmasına ve savaşmaya devam etmesine izin verir, ancak sonsuza kadar yaşlanmaya devam edemez.

Her ölümde daha da zayıf düşmeyeceksin. Sloclap, klasik Kung Fu ustalarının yaşlandıkça daha iyi hale geldiği fikrini bir oyuna dönüştürmek istedi. Fragman ayrıca yeni bir ortamı da gösteriyor: gece kulübü ve birkaç yeni düşman türü.

Sifu PC, PS4 ve PS5’e geliyor. Ancak şimdilik biraz daha bekleyeceğiz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

VALORANT Afet Koleksiyonu Mağazada

Sonraki İçerik

IEM Köln’de G2 Durmadan İlerliyor

Alakalı İçerikler