Türk CSGO Rüya Takımı Kuruldu: Eternal Fire

Avatar photo
Takip Et
Hulk gerçek olabilir mi? Oldu. Türk CSGO rüya takımı Eternal Fire kuruldu.

CS:GO sahnesine, yepyeni bir Türk Rüya Takımı katılıyor. Özgür “woxic” Eker ve İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş önderliğinde kurulan Eternal Fire resmi olarak duyuruldu.

Uzun süredir sosyal medya üzerinden kurulacağı hakkında bolca söylenti bulunan Türk CS:GO takımı Eternal Fire, CS:GO espor arenasına kadrosuyla bomba gibi bir giriş yaptı.

BIG ile arasındaki sözleşmesini bir Türk takımında devam etmek istemesi üzerine fesih edilen XANTARES yeni kurulan Eternal FIRE kadrosuna katıldı. BIG tarafından konuyla alakalı açıklama da geldi:

“Böylece XANTARES’in oyun kariyerine bir Türk takımıyla devam etmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Yüreğimizin derinliklerinden kendisine yeni ekibiyle en iyi dileklerimizi sunar ve BIG ile başarıları ve başarıları için herkes adına kendisine teşekkür ederiz.”

Ömer “imoRR” Karataş’ın da Sangal’dan ayrıldığını ilgili haberimizde size iletmiştik. Kendisi de bu kadroda yer alacak. Son olarak takım kadrosuna Özgür “woxic” Eker’in HellRaiser’dan eski takım arkadaşı ISSAA’da eklendi.

Eternal Fire CS:GO Kadrosu

  • İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş
  • Özgür “woxic” Eker
  • Ömer “imoRR” Karataş
  • Issa “ISSAA” Murad
  • Buğra “Calyx” Arkın

Kurulan bu Türk rüya takımının CS:GO arenasında neler yapacağı şimdiden merak konusu.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Ömer “imoRR” Karataş Sangal Esports’dan Ayrıldı

Sonraki İçerik

Fire Flux ve Oxygen EMEA Elemelerine Veda Etti

Alakalı İçerikler