The Game Awards Çok Ses Getirecek

Takip Et
Bu yıl düzenlenecek The Game Awards’da yaşanacak çok şey var. Ancak The Game Awards 2021, gösterinin yıllık ivmesini devam ettirebilecek mi? Organizatör Geoff Keighley kesinlikle öyle düşünüyor.
Görsel 4: The Game Awards Çok Ses Getirecek - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

ForTheWin ile yaptığı yeni bir röportajda Keighley, bu sene yapılacak gösteride Elden Ring kadar etkili birden fazla oyun olduğunu söyledi.

Elden Ring’in bu yıl haziran ayındaki Summer Game Fest’te sergilenmesi hakkında “Aman Tanrım, The Game Awards’da muhtemelen bu seviyede dört ya da beş şey var. İnsanlara bunları göstermek için sabırsızlanıyorum. Summer Game Fest, yarattığım yeni bir şeydi. FromSoftware’in bana ve Summer Game Fest’e daha geleneksel, E3 tarzı şeyler yapması benim için çok şey ifade ediyordu. FromSoftware ile çalışmak büyük bir onurdu. Bizi izlemeye devam edin, daha fazlası olabilir.” dedi.

The Game Awards ne zaman başlayacak?

Keighley, büyük açıklamanın arkasında, yapım aşamasında geçirilen iki ya da üç yıl olduğunu ve nihai olarak piyasaya sürülmeden önce oyun için çok fazla birikmiş baskı olduğunu belirtiyor. “Bu yıl yine bir şeyler olacak, eminim. Bir şeyler göstermek istiyoruz ama henüz hazır değiller” diye ekliyor.

The Game Awards, 9 Aralık 2021 Perşembe günü Microsoft Theater’da canlı olarak yüz yüze gerçekleşecek. Keighley, pazarlama mega gösterisinde en az 40 oyun sergileneceğini ve “gerçek yeni nesil” içerikler sunulacağını da söyledi.

Keighley, “Özellikle bu yıl, 2022 ve 2023 için bize şimdiye kadarki en büyük dünya prömiyeri ve duyuru dizimizi gösterecek çok fazla içerik olacak.” dedi.

The Game Awards, bir kez daha 9 Aralık’ta, bizim için 10 Aralık’ta, 40’tan fazla küresel video, sosyal ve oyun platformunda ücretsiz 4K UHD canlı yayın olarak gösterilecek.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: VALORANT Champions Koleksiyonu ile 15 Milyon Dolar Topladı - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

VALORANT Champions Koleksiyonu ile 15 Milyon Dolar Topladı

Sonraki İçerik
Görsel 6: God of War Sistem Gereksinimleri - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

God of War Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""