Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Sons of the Forest Meşale Nasıl Yapılır

Avatar photo
Takip Et
Geceleri dışarıda gezmek tehlikeli olduğu kadar soğuk ve karanlık. “Sons of the Forest Meşale nasıl yapılır?” sorusunu sizin için cevapladık!
Görsel 4: Sons of the Forest Meşale Nasıl Yapılır - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Gün boyunca çevrenizi keşfetmek her zaman iyi bir fikir olsa da gece dışarı çıkmanız gereken zamanlarda ışık kaynağına ihtiyacınız olabilir. İşte Sons of the Forest meşale yapımına yardımcı olacak rehberimiz.

Sons of the Forest Meşale Nasıl Yapılır

Sons of the Forest’ta bir meşale yapmak için şu eşyalara ihtiyacınız olacak:

  • 1x Çubuk (Stick) – Oyunda çubuk bulabilmek oldukça kolay. Toprağın üstünden toplayabileceğiniz çubukları küçük ağaçları keserek de elde edebilirsiniz. İlk olarak, envanterinizden baltanızı alın. Ardından, devam edin ve küçük ağaçlara ve çalılıklara saldırın. Bu şekilde oldukça fazla sayıda çubuk toplayabilirsiniz.
  • 1x Kumaş (Cloth) – Kumaş bulmak çubuk bulmaya nazaran daha zor. Kaza alanındaki tüm valizleri kontrol ettikten sonra, envanterinizde birkaç tane kumaş olması gerekiyor. Alternatif olarak, nehrin sonuna yakın bir kampta da birkaç tane bulabilirsiniz.
Görsel 5: Sons of the Forest Meşale Nasıl Yapılır - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Her iki malzemeye de sahip olduğunuzda, envanterinizi açın. Fareyi her bir öğenin üzerine getirin ve sağ tıklayın. Bu onları arayüzün ortasına yerleştirecektir. İşleme veya eşya kombinasyonu işlemini tamamlamak için dişli simgesine sağ tıklayın.

Envanterinizden kuşanın ve “L” tuşuna basarak çakmağınızı çıkarın. Çakmak ile yaktığınız meşale Sons of The Forest’ta geceleri daha iyi bir görüşe sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Sons of The Forest Yemek Nasıl Pişirilir ve Yenir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sons of The Forest Yemek Nasıl Pişirilir ve Yenir

Sonraki İçerik
Görsel 7: Sons of The Forest Molotof Kokteyli Nasıl Yapılır - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sons of The Forest Molotof Kokteyli Nasıl Yapılır

Alakalı İçerikler
""