Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Sons of The Forest Molotof Kokteyli Nasıl Yapılır

Avatar photo
Takip Et
Oyunda düşmanlarla savaşmanın en “ateşli” yollarından biri için ihtiyacınız olan şeyleri Sons of The Forest molotof kokteyli nasıl yapılır rehberimizde derledik.
Görsel 4: Sons of The Forest Molotof Kokteyli Nasıl Yapılır - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sons of The Forest’ta tehlikeli düşmanlarla savaşmanın çeşitli yolları bulunuyor. Bu yollardan en “ateşli” ve zevkli olanı Molotof Kokteyli olabilir. İşte, Sons of the Forest’ta Molotof Kokteyli yapmanıza yardımcı olacak rehberimiz.

Sons of The Forest Molotof Kokteyli Nasıl Yapılır

Sons of the Forest’ta Molotof Kokteyli yapmak için şu eşyalara ihtiyacınız olacak:

  • 1x Kumaş (Cloth) – Kumaş bulmak çubuk bulmaya nazaran daha zor. Kaza alanındaki tüm valizleri kontrol ettikten sonra, envanterinizde birkaç tane kumaş olması gerekiyor. Alternatif olarak, nehrin sonuna yakın bir kampta da birkaç tane bulabilirsiniz.
  • 1x Alkol (Alcohol) – Valizlerden bahsetmişken, kaza alanının yakınında içinde alkol şişesi olan bir tane görebilirsiniz. Yukarıda bahsedilen ana kampta ve yakındaki mağarada da birkaç tane olabilir.
Görsel 5: Sons of The Forest Molotof Kokteyli Nasıl Yapılır - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Her iki öğeye de sahip olduğunuzda, “I” tuşuna basarak envanterinizi açın. Votka şişesine (arayüzün sol üst kısmı) ve kumaş parçasına (sol alt kısımı) sağ tıklayın. Ardından farenizle dişli simgesine sağ tık basın ve basılı tutun. Bu işlem sonucunda Sons of The Forest’ta molotof kokteyli üretmiş olacaksınız.

Eşyayı kuşanmak için üzerine sol tıklayın, ardından “L” tuşuna basarak çakmağınızı çıkarın. Ateşlemek için ekranda çıkan tuş kombinasyonunu uygulayın ve ardından fırlatın. Bu, küçük bir alanda ateşli bir patlamaya neden olacak ve isabet alan tüm düşmanları yakacaktır.

Görsel 6: Sons of The Forest Molotof Kokteyli Nasıl Yapılır - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 7: Sons of the Forest Meşale Nasıl Yapılır - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sons of the Forest Meşale Nasıl Yapılır

Sonraki İçerik
Görsel 8: The Outer Worlds Yeni Nesil Yükseltmesi Alacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Outer Worlds Yeni Nesil Yükseltmesi Alacak

Alakalı İçerikler
""