Sea of Thieves Sezon 3 Çıktı

Takip Et
Sea of Thieves Sezon 3 yeni ödüller ve Jack Sparrow’un hikayesiyle birlikte geldi.

Daha önce A Pirate’s Life 22 Haziran’da Geliyor haberimize konu ettiğimiz Sea of Thieves Sezon 3 ve beraberinde getirdiği yeni ödüller ile Jack Sparrow’un dahil olduğu yeni macera 22 Haziran itibariyle oyuncuya sunuldu.

Rare, çıkan son sezondan dün ayrıntılarıyla bahsederken aynı zamanda kullanılabilecek yeni ve oldukça estetik yelkenleri de es geçmedi. Yeni sezon ödüllernin yanısıra Kaptan Jack Sparrow ile A Pirate’s Life hikayesini nasıl başlatabileceğimiz de anlatılanlar arasındaydı.

Doğal olarak, oyuncuların büyük bir kısmı doğrudan işin içine atlamak için oldukça hevesliler. Neyse ki bu heyecana dahil olmak için herhangi bir öngereklilik bulunmuyor. A Pirate’s Life, 5 Tall Tale parçalarından oluşmakta. Bu Tall Tale’lere ise herhangi bir outpost’ta bulunan Castaway kamplarından erişmek mümkün. Hikaye aynı zamanda doğrudan menü üzerinden de başlatılabilmekte ki bu da sizi zaten Castaway kamplarından birine ışınlayacaktır.

Hikaye, ynei ödüllerin yanısıra özellikle Karayip Korsanları ile olan bu benzeşmeye yönelik yeni bölgeler eklemekte. Hikayeyle birlikte oyuna eklenen Jack Sparrow’un yanı sıra kaptanın sağ kolu Mr. Gibbs ve ahtapot yüzlü Davy Jones da oyuna eklenenler arasında. Hikaye yeni savaşlar, bulmacalar ve birçok keşfedilmeye bekleyen gizli ödül içermekte.

Sea of Thieves Sezon 3 Ödülleri ve Kozmetikleri

Şu an “gizli ödüller”in gemi kostümü içerip içermediği bilinmemekte. Bir önceki haberimizde de ele aldığımız oyun videosunda yer alan kozmetikler haricinde hikayeyi bitirerek hikayedeki karakterlerin görünümlerine ve gemilerin kostümlerine erişmek, kesin olarak bilinmese de, mümkün gözüküyor. Tabii seçenekler arasında gemilerin ve karakterlerin oyuniçi market olan The Pirate Emporium üzerinden satılma ihtimali de mevcut. Jack Sparrow’un kıyafeti ve Eternal Freedom gemisi (ki açıkça Black Pearl’ün birebir aynısı olduğu belli oluyor) şu an markette Ancient Coin ile alınabilir vaziyette. Bu Coin’ler Sezon 3’ü oynayarak ya da doğrudan oyuna ödeme yaparak elde edilebilir durumda.

Beklentileri karşılar şekilde tanınırlığınız arttıkça (Renown Points) elde edeceğiniz ödüller de artıyor. Kolayca elde edilebilecek ödüller arasında Blue Horizon gemisinin yelkenleri ile bayrağı da bulunmakta. Aynı zamanda Pirate Legend olanlar için ve Plunder Pass alanlar için yeni emote’lar, altın, kozmetik ve özel hediyeler bulunmakta. Daha fazla ayrıntı için oyunun kendi sitesinden sezon üç sayfasına bakabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Minecraft’ta Daha Yüksek FPS Nasıl Alınır?

Sonraki İçerik

Genshin Impact 1.7 Güncellemesi Hakkında Bildiklerimiz

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.