Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

PUBG Mobile’a, Güç Zırhı Ekleniyor

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: PUBG Mobile'a, Güç Zırhı Ekleniyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Daha çok PUBG Mobile olarak anılan Player Unknown’s Battlegrounds’un mobil sürümü oyuna resmi olarak güç zırhı ekledi. Güncelleme, zırhın turboşarjlı, ağır kaplamalı ve şık olacağını vaat eden resmi PUBG Mobile hesabından bir tweet atıldı.

PUBG’nin Mobil sürümü , PC ve konsol sürümünün yayınlanmasından kısa bir süre sonra 2018’de piyasaya sürüldü ve popüleritesi düşüş göstermiyor. Oyun, 734 milyondan fazla kez IOS ve Android cihazlara indirildi ve oyun için sık sık yeni güncellemeler yayınlanıyor; Son olarak PUBG Mobile, süper güçler ekleyen bir güncelleme yayınladı .

PUBG Mobile Güç Zırhı

PUBG Mobile’a Güç Zırhı modu eklendi.

Yeni güç zırhı modu, Livik haritasında oynanabilir ve diğer öğelerin yanı sıra modun itibari güç zırhını içerebilen süper droplar içeriyor. Kullanılmadan önce zırhın kendisinin oyunun laboratuarında bir araya getirilmesi gerekecek, ancak bir oyuncu kaplamayı alıp giydiğinde, hiper zıplamalar ve güçlü ejderha nefesi saldırısı gerçekleştirebilecekler. Son zamanlarda milyonlarca hilecinin PUBG Mobile’dan yasaklandığı gerçeğinin yanı sıra, yeni oyun modu, kıdemli Battlegrounders’ı yeniden canlandırmaya ve oyuna bir sürü yeni oyuncu katmaya hazır görünüyor.

Anti-hile yamaları ve inkar edilemez derecede tuhaf öngörülemez biçimlerde gelen önceki güncellemelerle, oyunun geleceğinin ne getireceğini söylemek mümkün değil. Yeni güç zırhı modu bugün erken saatlerde eklendi.

PUBG Mobile, Android ve iOS cihazlarda oynanabilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: GTA Online 2020'de En Yüksek Oyuncu Sayısına Ulaştı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

GTA Online 2020’de En Yüksek Oyuncu Sayısına Ulaştı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Steam'de 2K Yayıncı İndirimi Başladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Steam’de 2K Yayıncı İndirimi Başladı

Alakalı İçerikler
""