Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Sea of Thieves: A Pirate’s Life 22 Haziran’da Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Rare, 22 Haziranda çıkacak olan Sea of Thieves: A Pirate’s Life Showcase için bir videoda yeni ayrıntılar sundu.

Rare, geçtiğimiz günün gecesinde Sea of Thieves: A Pirate’s Life Showcase için Xbox üzerinden özel bir tanıtım videosu yayımladı. Bu haftaki Pirates of the Caribbean deniz macerasına gelen çapraz geçiş içeriği hakkında bazı yeni ayrıntılar sundu.

Yayımlanan videoda izleyicilere, oyun içeriğinin yanı sıra sahne arkasında Rare ve Disney’in işbirliği hakkında bilgiler verdi. A Pirate’s Life, Sea of ​​the Damned ve Sunken Kingdom içerisinde iki yeni konum eklenecek. Her ikisini de hikayedeki beş Tall Tales’in bir parçası olarak keşfedeceksiniz.

Eklenecek yeni yerler, Tall Tales sırasında siz ve ekibiniz için anlatılacak. Ayrıca bu maceraya katıldığınızda sizi ve ekibinizi diğer ekipler rahatsız edemeyecek. Görev sırasında çeşitli noktalarda, Kaptan Jack’in yapay zeka arkadaşı olarak mürettebatınıza katılacak. Bu özellik hikayeyi tek başına ele alan oyuncular için faydalı olacak.

Sea of Thieves: A Pirate's Of Life Showcase İçerisinden Sinematik Görüntü
Sea of Thieves: A Pirate’s Of Life Showcase İçerisinden Sinematik Görüntü

Sea of Thieves: A Pirate’s Life Showcase Hikayesi

Bahsedilen hikaye, Sea of Thieves’e bir portal açan gizemli bir hazineye rastlayan Kaptan Jack Sparrow tarafından başlıyor. Başlamasının ardından, korsanların bu yeni dünyada ölmediği, yani onların ruhlarına sahip çıkamayacağı gerçeğiyle ilgili bir sorunu olan Davy Jones ortaya çıkar. Sea of Thieves’i bir arada tutan sihri yok etmeden önce Kaptan Jack’i kurtarmalı ve Davy Jones’u yenmemiz gerekecek.

Yayımlanan videoda aynı zamanda DLC’nin geliştirme sürecinden de bahsediliyor. Geliştirme sürecinde gerçek hayatta bulunan Karayip Korsanlarını araştırmış olmaları, araştırma için ziyaret ettikleri yerlerden ve aynı zamanda filmlerdeki dublörlerden ilham alınarak A Pirate’s Life Showcase yaratıldı. Yapılan araştırmalar sonucu Kaptan Jack’in, oyundaki hareketlerinin ve tavırlarının filmdeki emsallerine mümkün olduğunca yakın ve özgün olmasını sağlamak için onun performansını oyuna yansıttılar.

Yayımlanan Video

Sea of Thieves: A Pirate’s Life, 22 Haziran’da Xbox Series X|S, Xbox One ve PC’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

CPI ve DPI Arasındaki Fark Nedir

Sonraki İçerik

Yeni VALORANT Ekibi: Unknownpros

Alakalı İçerikler
""