Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Rust Karakterleri Dying Light’a Ekleniyor

Avatar photo
Takip Et
Rust ve Dying Light dünyaları kısa süreliğine birleşiyor.

Rust ve Dying Light dünyaları kısa süreliğine birleşiyor. Facepunch Studios’un PC’deki çok oyunculu hayatta kalma oyununa dayanan bir dizi yeni oyun içi öğe ve zorluk getiren Techland’ın hayatta kalma-korku oyunu olarak birleşeceğini duyurdu.

Dying Light ve Rust birleşme etkinliği sınırlı bir süre oyunda olacak ve TSİ 26 Nisan 20.00’a kadar devam edecek. Tüm Dying Light oyuncuları, bir saldırı tüfeği, bir özelleştirilmiş SMG ve bir kurtarılmış balta içeren ücretsiz bir Rust temalı pakete erişebilecek. Kaynakları toplayarak araştırma ödüllerini yerel olarak tamamlamak, Rust tarzı silahlar için altın şema yükseltmeleri kazanmanızı sağlayacaktır. Pakette ayrıca oyuncu karakteriniz için bazı görünümler ve buggy bulunuyor.

Bunların yanı sıra etkinlik, dünyanın dört bir yanındaki Dying Light oyuncularını, Rais’in iki yeni karakolunu ve haydutlarını ortadan kaldırmanın yanı sıra altın ateşine, altın donmasına ve C4 altın zehirine erişmelerini sağlamak için kendi dünyasında bazı hava damlalarını bulmada işbirliği yapmaya davet ediyor.

Rust karakterleri Dying Light’ın korkulu dünyasına geliyor.

Etkinlik Dying Light’a, saldırı tüfekleri ve SMG’lerle donanmış Rust tarzı ileri karakol bilim adamları ve yeni bir “Kova Kaskı”, zombi varyantı gibi bazı yeni düşman türlerini de getiriyor. Etkinlik tüm hızıyla devam ederken, daha fazla haydut ve zombiyle birlikte Eski Şehir ve Gecekondu gibi noktalarda düşman varlığının arttığını göreceksiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Son Windows 10 Sürümü Oyun Performansını Kötü Etkiliyor

Sonraki İçerik

imoRR Sangal Kadrosundan Ayrıldı

Alakalı İçerikler
""