Elden Ring Torrent’e Düştü

Emekli olduğunu açıklayan CODEX’in alt gruplarından birisi olan PLAZA, veda hediyesi olarak Elden Ring Torrent’i paylaştı.
Takip Et
Görsel 3: Elden Ring Torrent'e Düştü - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sekiz yıldır aktif şekilde oyunları kırıp paylaşan CODEX, grubu geçtiğimiz günlerde “emekli” olduğunu duyurdu. Duyuru, kırdıkları son oyun olması gereken The Sims 4: My Wedding Stories’ın notlarında yapıldı.

CODEX’in alt gruplarından birisi olan PLAZA, “CODEX’e neden Elden Ring’i kırıp, emekli olmadığı soruldu. PLAZA sizi duydu ve bunun iyi bir veda hediyesi olduğunu kabul etti. Yolculuğumuz boyunca bize eşlik eden ve destek olan herkese teşekkürler.” notuyla Elden Ring torrent dosyasını paylaştı.

Elden Ring Torrent nasıl indirilir?

Herhangi bir oyunu ya da yazılımı korsan olarak elde etmeniz suçtur. Daha kaliteli oyunlar oynayabilmek ve sektörün devamlılığını sağlamak amacıyla oyunları korsan olarak indirmemelisiniz.

Korsan oyunculuğu tavsiye etmesek de oyunun fiyatı göz önünde bulundurulduğunda kesinlikle ülkemizdeki oyuncuların çoğunun Elden Ring torrent indirip oynayacağını söylemek mümkün.

İndiğiniz sitelere ve içeriğe dikkat etmenizi, bu gibi popüler oyunlarda araya çok fazla virüs, sahte indirme gibi şeylerin karıştığını hatırlatmak isteriz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki İçerik
Görsel 4: Prime Gaming Mart 2022 Oyunları Sızdırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Prime Gaming Mart 2022 Oyunları Sızdırıldı

Sonraki İçerik
Görsel 5: Steam Deck Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Steam Deck Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Alakalı İçerikler