Elden Ring Torrent’e Düştü

Avatar photo
Takip Et
Emekli olduğunu açıklayan CODEX’in alt gruplarından birisi olan PLAZA, veda hediyesi olarak Elden Ring Torrent’i paylaştı.
Görsel 4: Elden Ring Torrent'e Düştü - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sekiz yıldır aktif şekilde oyunları kırıp paylaşan CODEX, grubu geçtiğimiz günlerde “emekli” olduğunu duyurdu. Duyuru, kırdıkları son oyun olması gereken The Sims 4: My Wedding Stories’ın notlarında yapıldı.

CODEX’in alt gruplarından birisi olan PLAZA, “CODEX’e neden Elden Ring’i kırıp, emekli olmadığı soruldu. PLAZA sizi duydu ve bunun iyi bir veda hediyesi olduğunu kabul etti. Yolculuğumuz boyunca bize eşlik eden ve destek olan herkese teşekkürler.” notuyla Elden Ring torrent dosyasını paylaştı.

Elden Ring Torrent nasıl indirilir?

Herhangi bir oyunu ya da yazılımı korsan olarak elde etmeniz suçtur. Daha kaliteli oyunlar oynayabilmek ve sektörün devamlılığını sağlamak amacıyla oyunları korsan olarak indirmemelisiniz.

Korsan oyunculuğu tavsiye etmesek de oyunun fiyatı göz önünde bulundurulduğunda kesinlikle ülkemizdeki oyuncuların çoğunun Elden Ring torrent indirip oynayacağını söylemek mümkün.

İndiğiniz sitelere ve içeriğe dikkat etmenizi, bu gibi popüler oyunlarda araya çok fazla virüs, sahte indirme gibi şeylerin karıştığını hatırlatmak isteriz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Prime Gaming Mart 2022 Oyunları Sızdırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Prime Gaming Mart 2022 Oyunları Sızdırıldı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Steam Deck Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Steam Deck Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.