imoRR Sangal Kadrosundan Ayrıldı

Avatar photo
Takip Et
Profesyonel CS:GO oyunucusu Ömer “imoRR” Karataş, Sangal kadrosundan sağlık sebebiyle bir süreliğine ayrıldı.

Sangal Esports’un resmi Twitter hesabından bugün yaptığı açıklamayla yakın zamanda tamamlanan ESEA Premier Relegation turnuvasında da kadroda olan Ömer “imoRR” Karataş’ın sağlık sorunları dolayısıyla kadrodan bir süreliğine ayrılacağı duyuruldu. imoRR’un nasıl bir sağlık sorunu olduğuna dair hiçbir açıklama yapılmadı.

Organizasyon yaptığı açıklamada, “Sangal Esports takım yönetimi olarak başarılı oyuncumuzun bu sürecini teknik ekibimiz ile yakından takip edip daha güçlü dönmesi için tüm imkanlarımızı sunacağız.” dedi.

imoRR’un yerinde kim oynayacak?

imoRR’un yerine Sangal ekibinde bugün saat 10.30’da başlayan LOOT.BET Season 9 turnuvasında Efekan “S3NS3Y” Topaloğlu’nun yer alacağı da duyuruldu.

Pilli Oyun ekibi olarak imoRR’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

Rust Karakterleri Dying Light’a Ekleniyor

Sonraki İçerik
Avatar photo

Steam Mağazasına Yeni Gezinme Seçenekleri Geldi

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!