Rocket League Sezon 3 Nisan’da Başlıyor

Avatar photo
Takip Et
Psyonix, mobil oyun duyurusunun ardından yeni sezonu duyurdu. Rocket League Sezon 3 ile oyuna NASCAR ve Formula 1 araçları eklenecek.
Görsel 4: Rocket League Sezon 3 Nisan'da Başlıyor - Rehber - Oyun Dijital

Rocket League Sezon 3, yeni yeniden tasarlanan DFH Stadyumu ile birlikte yakında başlayacak.

Sezon 3 ile birlikte aynı zamanda oyuna NASCAR ve Formula 1 eklenecek. NASCAR araçlarının oyuna eklenmesinden önce daha fazla bilgi Mayıs ayı başlarında, Formula 1 araçları için ise Mayıs ayı ortasında bilgi verileceğini biliyoruz.

Rocket League Sezon 3 ile oyuna gelen yeni bir araç daha bulunuyor. Rocket Pass ile elde edebileceğiniz Tyranno adında Dominus hitbox’ını kullanan güçlü bir araç oyuna ekleniyor. Geliştirici ekip, 3. Sezon ile detaylı bilgiyi önümüzdeki hafta açıklayacağını söyledi.

Rocket League Sezon 3 ile birlikte DFH Stadyumu yenileniyor!

Oyuna bulunan DFH Stadyumu‘nun yenilenmiş bir versiyonu Sezon 3 güncellemesiyle birlikte oyuna eklenecek. Yenilenmiş DFH Stadyumu, casual ve rekabetçi harita havuzuna eklenecek ve Sezon 3’ün başında özel maçlar ve serbest oyun için hazır olacak.

Rocket League Sezon 3 ne zaman başlayacak?

Sezon 3, 6 Nisan’da gelecek bir oyun güncellemesinden bir gün sonra başlayacak. Sezon başladıktan sonra, yeni rekabetçi ödülleri tanıtılacak ve yeni rekabetçi sezonu başlayacak. Sezon 2’nin sezon ödülleri, Sezon 3’ün yayınlanmasından kısa bir süre sonra oyunculara dağıtılacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: GTA Online'daki En Hızlı 7 Muscle Araba - 2021 - Rehber - Oyun Dijital

GTA Online’daki En Hızlı 7 Muscle Araba – 2021

Sonraki İçerik
Görsel 6: Xbox'a 60'dan Fazla İndie Oyun Geliyor - Rehber - Oyun Dijital

Xbox’a 60’dan Fazla İndie Oyun Geliyor

Alakalı İçerikler
""