Nintendo Live 2023 Seattle Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Nintendo eylül ayında, Nintendo Live 2023 Seattle adında yüz yüze bir etkinlik gerçekleştireceğini duyurdu.
Görsel 4: Nintendo Live 2023 Seattle Duyuruldu - Rehber - Oyun Dijital

Nintendo, Eylül ayında Seattle’da düzenlenecek olan ve “eğlenceli oyunlar, canlı sahne performansları, heyecan verici oyun turnuvaları, unutulmaz fotoğraf çekimleri ve daha fazlasını” içerecek Nintendo Live 2023 Seattle etkinliğini duyurdu.

Nintendo Live etkinliği ilk olarak 2017 yılında Japonya’da Nintendo hayranlarının Nintendo oyunlarından ilham alan çok çeşitli etkinlikleri deneyimlemelerinin bir yolu olarak ortaya çıktı.

Nintendo Live 2023 Seattle, Eylül ayında yüz yüze düzenlenecek.

Görsel 5: Nintendo Live 2023 Seattle Duyuruldu - Rehber - Oyun Dijital

Nintendo Amerika yöneticisi Doug Bowser bir basın açıklamasında “Her yaştan hayran şu anda Nintendo Switch’te Nintendo’nun benzersiz oyunlarını, karakterlerini ve dünyalarını deneyimleyebilir, ancak biz bu kapsamı yeni bir deneyimle genişletmek istiyoruz” dedi. “Nintendo Live 2023 ile katılımcılara aileleri, arkadaşları ve daha geniş Nintendo topluluğuyla birlikte eğlence ruhu içinde kutlama yapma ve uzun süreli anılar yaratma şansı veriyoruz.”

Oyuncular, büyük ölçekli temalı bir alanda Nintendo oyunlarından ilham alan “çok çeşitli” etkinlikleri deneyimleyebilecek, Switch ile oynayabilecek, canlı eğlencenin tadını çıkarabilecek, oyun turnuvalarına katılabilecek ve diğer etkinliklerin yanı sıra Mario ve Luigi gibi tanınmış karakterlerle fotoğraf çektirebilecekler.

Etkinlik hakkında, kesin tarih, saat ve nasıl katılım sağlanacağı da dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı daha sonraki bir tarihte duyurulacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Sony, Mart 2023'te En Çok İndirilen PlayStation Oyunlarını Açıkladı - Rehber - Oyun Dijital

Sony, Mart 2023’te En Çok İndirilen PlayStation Oyunlarını Açıkladı

Sonraki İçerik
Görsel 7: PC Game Pass, 40 Yeni Ülkede Kullanıma Sunuldu - Rehber - Oyun Dijital

PC Game Pass, 40 Yeni Ülkede Kullanıma Sunuldu

Alakalı İçerikler
""