Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Among Us’a Hızlı Sohbet Özelliği Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Geliştirici ekip Among Us’a hızlı sohbet özelliği geldiğini duyurdu. Bu özellik 18 yaşından küçük oyuncular için iletişim kurmanın tek yolu olacak.
Among Us'a Hızlı Sohbet Özelliği Geliyor

InnerSloth, Among Us’a oyuncuların çeşitli istemleri kullanarak basit mesajlar iletmelerini sağlayacak bir hızlı sohbet özelliğinin geleceğini duyurdu. Hızlı sohbet özelliği, özellikle konsol ve mobil cihazlarda oynayan oyuncular için yararlı olacak gibi gözüküyor, çünkü kısıtlı bir süre içerisinde konsol ve dokunmatik ekran klavyesi ile yazı yazmak zor olduğu bir gerçek.

Güncellemeyle, Among Us’ın yaş sınırı 13’e indirildi.

Ayrıca, 18 yaşının altındaki oyuncular şu anda diğer oyuncularla iletişim kurmak için hızlı sohbet özelliğini kullanmak zorunda. InnerSloth, bunun yapılmasının nedeni olarak oyunun yaş sınırının 13’e düşürmek olduğunu söylüyor.

Yeni özellik, metin sohbetini kullanan bazı oyuncular için kesinlikle hoş bir kolaylık olsa da, reşit olmayan oyuncular karmaşık durumlarda olayı anlatmak için sınırlı hissedebilir. Öyle olsa bile, yaş sınırı için en iyi çözüm bu ve Innersloth’un niyeti oyunu çocuklar için daha güvenli bir alan haline getirmek gibi gözüküyor.

Geliştirici ekip attığı tweetde “Oyuna hızlı sohbet ekledik. Eğer yazılı sohbeti kullanıyorsanız, bu sohbet etmek için daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli bir seçenek. Daha fazla bilgi oyun içerisinde. Büyük güncelleme haberleri beklediğinizi biliyoruz, top yuvarlanıyor, yakında daha fazla bilgi vereceğimize söz veriyoruz.” ifadelerine yer verdi.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Peki, siz yeni hızlı sohbet özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Geforce Now Türkiye Fiyatları Kesinleşti

Geforce Now Türkiye Fiyatları Kesinleşti

Sonraki İçerik
PS Store Şubat 2021 En Çok İndirilen Oyunlar

Şubat ayında PlayStation’da En Çok İndirilen Oyunlar

Alakalı İçerikler
""