R6 Siege’in Yeni Operatörü Osa Tanıtıldı

Avatar photo
Takip Et
Ubisoft, Operation Crystal Guard ile Rainbow Six Siege’e eklenecek saldırı operatörü Osa’yı tanıttı.

Ubisoft, bugün yayınlanan bir videoyla oyunculara Operation Crystal Guard ile Rainbow Six Siege’e gelecek bir sonraki saldırı operatörü Osa’yı tanıttı. Eşsiz teçhizatı savunucuların planını engelleyebilecek ve muhtemelen takım arkadaşlarına bir alandan güvenli bir geçiş sağlayabilecek bir kurşun geçirmez bir kalkan gibi görünüyor.

Yeni operatör Osa’nın özel teçhizatı kurşun geçirmez bir kalkan olacak.

Osa’nın tanıtımı hem operatörü hem de benzersiz teçhizat’ını gösteren bir fragman ile yapıldı. Video, operatörün kendi yapım cihazını test ettiğini gösteriyor: resmi bir blog yazısına göre, “yüzeylere ve çerçevelere kazılan mekanik pençeleri olan net bir kalkan”.

Savunma amaçlı benzersiz bir araç çelişkili görünebilir, ancak saldırganların belirli noktalardan dönerken Savunucuların ateş hattını kırmasına ve taktikleri değiştirmeye zorlamasına izin verebilir. Bununla birlikte, yeni operatörün kalkanı şeffaf olduğundan, oyuncular muhtemelen görüş hattını kırmak için kullanamazlar ve Savunucular rakiplerinin nereye gittiğini hala görebilirler.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Call of Duty Vanguard Görüntüleri Sızdırıldı

Sonraki İçerik
Avatar photo

Twitch İştirak Nasıl Olunur?

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!