Call of Duty Vanguard Görüntüleri Sızdırıldı

Takip Et
Call of Duty Vanguard, Black Ops Cold War veri madeninde sızdırıldı.

Call of Duty Vanguard’dan olduğu iddia edilen görüntüler, bir sonraki Call of Duty: Black Ops Cold War güncellemesinde bulunan dosyalardan, veri madencileri tarafından ortaya çıkarılmış gibi görünüyor.

Charlie Intel tarafından bildirildiği gibi görüntüler oyunun resmi sanat eserlerini sergiliyor gibi görünüyor. Ayrıca Standard Edition, Cross-Gen paketi ve Ultimate Edition dahil olmak üzere üç sürüm olacağını belirtiyorlar. Twitter’a gönderilen ek çizimler, Erken Erişim Açık Beta dahil olmak üzere bu sürümler için bonus içerikleri gösteriyor.

https://twitter.com/rdpgkellytv/status/1425680358520115200?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1425680358520115200%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.videogamer.com%2Fnews%2Fcall-of-duty-vanguard-seemingly-leaked-in-black-ops-cold-war-datamine%2F

Call of Duty Vanguard adı daha önce Mart ayında dile getirilmişti.

Activision Blizzard, şu anda resimlerle ilgili telif hakkı talepleri ve yayından kaldırma talepleri yayınlama sürecinde. Ancak Call of Duty Vanguard adı daha önce Mart ayında, seriye bir sonraki oyun olarak bildirilmişti. Bu raporlar ilk olarak oyunun 2. Dünya Savaşı’nda geçtiğini ortaya çıkardı.

Mayıs ayında Sledgehammer Games, bir sonraki Call of Duty oyunu hakkında konuşmuş ve “Bu yıl Call of Duty’nin sorumluluğunu üstlenmekten heyecan duyuyor ve daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyorum” demişti. Henüz resmi bir duyuru veya onay yapılmamış olsa da, yakın zamanda olabileceği görülüyor. Call of Duty Vanguard hakkında resmi bir açıklama duyduğumuzda size haber vereceğiz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

VALORANT 3.03 Yaması ile Gelen Yenilikler

Sonraki İçerik
Avatar photo

R6 Siege’in Yeni Operatörü Osa Tanıtıldı

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!