Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

PS Plus Şubat 2021 Oyunları Açıklandı

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: PS Plus Şubat 2021 Oyunları Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sony, PS5 ve PS4 kullanıcıları için Şubat ayının PlayStation Plus ücretsiz oyunlarını açıkladı. PS5’in lansmanından beri ücretsiz olarak verilecek oyunlardan birisi belliydi. Başlangıçta konsol ile birlikte piyasaya sürülmesi beklenen Destruction AllStars, Şubat ayında PS Plus abonelerine sunulacak. Destruction AllStars’ın PS5’e özel olduğunu belirtmek isteriz. Bunun yanında Concrete Genie ve Control: Ultimate’de PS5’e ücretsiz olarak yükseltilebilecek. Üç oyun da 2 Şubat’tan itibaren alınabilecek.

Görsel 5: PS Plus Şubat 2021 Oyunları Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Şubat 2021 PS Plus oyunlarına ufak bir göz atalım.

Destruction AllStars, Lucid Games tarafından geliştirilen çok oyunculu bir oyun. Oyuncular, her biri birbirinden farklı silahlara ve farklı araçlara sahip 16 karakterden birisini kontrol eder. Başlıktan da anlaşılacağı gibi asıl amaç, arenayı dolaşmak ve rakiplerinizin araçlarını yok etmektir. Aracınız patlar ise, yaya olarak devam edebilirsiniz, bu da aşırı bir şekilde kazanmayı zorlaştıracaktır. Destruction AllStars, 5 Nisan’a kadar ücretsiz oynanabilecek.

Control: Ultimate sürümünün PS5 sürümü 2 Şubat’ta yayınlanacak, aynı gün PS Plus aboneleri tarafından ücretsiz oynanabilecek. Ultimate sürümü her iki DLC paketini barındırıyor ve PS5 sahipleri iki farklı paket ile oynayabilecekleri bir yükseltme alacak. Yapılan yükseltme Performans ve Grafiklerde gözle görülebilir artış, 60 FPS ya da Ray Tracing ile 30 FPS deneyim sunacak.

Concrete Genie, karamalarını gerçeğe dönüştüren bir fırça üzerinde gerçekleşen genç bir çocuk olan Ash’i canlandırdığınız bir aksiyon-macera oyunu.

Sizce PlayStation Plus oyunları Xbox Game Pass ile rekabet edebilecek mi?

Şubat 2021 PS Plus Ücretsiz Oyunları

2 Şubat – 1 Mart arası:

  • Control: Ultimate edition
  • Concrete Genie

2 Şubat – 5 Nisan arası:

  • Destruction AllStarts

Daha fazla oyun haberleri ve incelemeler için Pilli Oyun’da kalın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Sea of Thieves'in Arena Modundan Takımlar Arası Sesli ve Yazılı Sohbet Kaldırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sea of Thieves’in Arena Modundan Takımlar Arası Sesli ve Yazılı Sohbet Kaldırıldı

Sonraki İçerik
Görsel 7: Dandara: Trials of Fear Edition Epic Games Store'da Ücretsiz - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dandara: Trials of Fear Edition Epic Games Store’da Ücretsiz

Alakalı İçerikler
""