OpenTTD Steam’e Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: OpenTTD Steam'e Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Open Transport Tycoon Deluxe ya da kısaltılmış adıyla OpenTTD PC oyunlarının “yedi harikalarından” birisidir. Chris Sawyer’ın yönetim oyunu Transport Tycoon Deluxe’ün bağımsız bir yeniden yapımı ve genişletilmiş hali. Ücretsiz ve açık kaynak oyun 15 yılı aşkın bir süreden sonra düzenle olarak güncelleniyor. Şimdi, 1 Nisan’da Steam’e gelecek, umarız ki bu klasiğin yeniden canlandırılmış hali ilgi görür.

OpenTTD‘nin geliştiricilerinden biri olan TrueBrain, haberi oyunun resmi sitesinde yayınladı, kararın “başkalarının bazı mağazalarda OpenTTD göndermesi” nedeniyle alındığını açıkladı. Oyun her zaman ücretsiz olacak, bu nedenle kaybedilecek bir gelir yok ancak bu sürümlerin güncellendiğini veya değiştirilmediğini garanti edemiyorlar bu nedenle yeni mağazalara kendileri getirecekler.

OpenTTD

Oyun, çoktan Microsoft mağazasından indirilebilir haldeydi ve çıkış tarihine kadar sadece Steam’de istek listenize buradan ekleyebilirsiniz.

OpenTTD Nedir?

OpenTTD ekibi, 1994 oyununu modern PC’lerde çalıştırmayı daha kolay ve daha keyifli hale getirdi ve başlangıçta sadece Transport Tycoon Deluxe grafiklerini kullandı bu nedenle çalıştırmak için bir kopyasını gerektirdi. Artık tamamen yeni, daha yüksek çözünülük bir karo setine sahip ve tamamen bağımsız. Her zamanki gibi harika bir oyun.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Minecraft: Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Minecraft: Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır

Sonraki İçerik
Görsel 6: 2021'de Çıkacak Büyük PC Oyunları - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

2021’de Çıkacak Büyük PC Oyunları

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.