Forspoken, Ekim Ayına Ertelendi

Avatar photo
Takip Et
Square Enix’in yeni RPG oyunu Forspoken’ın çıkış tarihi 11 Ekim tarihine ertelendi. Oyunun, 25 Mayıs’ta piyasaya sürülmesi planlanmıştı.
Görsel 4: Forspoken, Ekim Ayına Ertelendi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Square Enix ve Luminous Productions, Forspoken’ın 11 Ekim tarihine ertelendiğini açıkladı. Oyunun, 25 Mayıs’ta piyasaya sürülmesi planlanmıştı.

Forspoken’ın çıkış tarihini 11 Ekim 2022’ye taşımaya karar verdik. Bu heyecan verici yeni IP için vizyonumuz, dünyanın dör bit yanındaki oyuncuların deneyimlemek istediği bir oyun dünyası ve kahraman sunmaktır. Bu amaçla, önümüzdeki birkaç ay boyunca tüm çabalarımızı oyunu geliştirmeye odaklayacağız ve bu sonbaharda Frey’in yolculuğunu deneyimlemenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Lumious Productions tarafından yapılan açıklama.

Forspoken ne zaman çıkacak?

Forspoken, New York City’den Frey Holland adında genç bir kadının evinin yolunu bulması gereken mistik ve fantastik bir dünya olan Athia’ya sürülmesini konu alıyor. Geçtiğimiz aralık ayında The Game Awards sırasında Forspoken’ın çıkış tarihi 25 Mayıs olarak açıklanmıştı. Ertelenmeden sonra, ekim ayında PlayStation 5 ve PC’ye çıkış yapacak.

Oyun, “en az 24 ay boyunca” konsollar arasında sadece PS5’de bulunacak. Ancak Forspoken, Square Enix’in geçen yıl çkan NEO: The World Ends With You ve yakında çıkacak Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin gibi PC’de Epic Games Store’a özel olmayacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Babylon’s Fall Gerçekten Kötü Mü? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Babylon’s Fall Gerçekten Kötü Mü?

Sonraki İçerik
Görsel 6: Elden Ring, New World’ü Geride Bıraktı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Elden Ring, New World’ü Geride Bıraktı

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.